Ballina Etiketimet Bilisht

Etiketim: Bilisht

Basha në Bilisht: 100 milionë euro subvencione direkte për fermerët çdo...

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndalesën e radhës e pati në qytetin e Devollit. Duke bërë thirrje për një bashkim...

“S’ka nevojë të riprovohet PD për të shkuar prapë në buzë...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, Shqipëria e fëmijëve tanë nuk i meriton më prapakthimet dhe rirëniet nëpër gropa dhe...

Taksë dhe TVSH zero për biznesin e vogël apo 9% për...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, të gjithë ata që bëjnë biznes të vogël e kanë taksën zero, e kanë...

“Po dalim nga tuneli, ndërkohë që vendet e tjera po mbyllen”/...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se në 25 prill fiton PS dhe kjo nuk diskutohet. Kryeministri Edi Rama duke folur në...

“Sot punohet dyfishi i tokës bujqësore se sa 7 vite më...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, Shqipëria i ka 400 milionë dollarë eksportet bujqësore, teksa i kishte 100 milionë 7...

Peleshi në Bilisht: Resorti turistik në Nikolicë hap kapitull të ri...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi, drejtues politik i PS dhe kandidat në qarkun e Korçës në zgjedhjet e 25 prillit,...

“Nuk shkohet pas recetave çudibërëse si të Sudes dhe Xhaferrit”/ S’ka...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se Shqipëria është duke u ngjitur dhe duhet të vazhdojë të ecë përpara me Partinë...

“Mandati i dytë, luftë me dy fronte”/ Jemi një prej dy...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Bilishti i Korçës se "çdo jetë e çdo shqiptari dhe shqiptareje është një vlerë e...

TAP rikonstrukton shkollën “Fuat Babani” në Bilisht

TIRANE, 20 maj/ATSH/- Gazsjellësi Trans Adriatik (TAP) ka rikonstruktuar nga e para dhe e ka pajisur me sistem ngrohje qendrore shkollën “Fuat Babani” në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA