Ballina Etiketimet Bilanc

Etiketim: bilanc

AUSTRI – Rritet numri i aksidenteve rrugore vdekjeprurëse

VJENË, 6 qershor /ATSH-APA/ - Në gjashtëmujorin e parë të vitit 2018 në autostradat e Austrisë kanë vdekur 153 persona, sipas Ministrisë së Brendshme...

Bilanci 5 mujor i bashkëqeverisjes, zgjidhen 4454 ankesa të qytetarëve

TIRANË, 25 Mars/ATSH/.- Bashkëqeverisja me njerëzit e zakonshëm nuk është slogan, por një praktikë e re bashkëveprimi mes qytetarëve dhe qeverisë, e cila ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA