Ballina Etiketimet Bashkia tirane

Etiketim: bashkia tirane

Zhupa nga Kombinati: Pallati u dëmtua nga tërmeti, Bashkia ende asnjë...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Partia Demokratike ka denoncuar sot rastin e një prej pallateve të dëmtuara nga tërmeti në zonën e Kombinatit, i cili është...

FOTO/ Temperaturat e ulëta, Bashkia e Tiranës sistemon të pastrehët në...

TIRANË, 16 Janar/ATSH/-Bashkia e Tiranës ka sistemuar në qendrat e saj sociale njerëzit në nevojë dhe në situatë rruge për të përballuar të ftohtin...

Lajm i mirë për rindërtimin/ Bonus qiraje pa afat nga Bashkia...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Një lajm i mirë për 2467 familje në bashkinë e Tiranës, banesat e të cilave u dëmtuan nga tërmeti i 26...

Mazniku: 599 shtëpi të dëmtuara nga tërmeti po rindërtohen aktualisht në...

TIRANË, 30 tetor /ATSH/ Zv.kryetari i bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku në një intervistë televizive u shpreh se aktualisht janë në ndërtim 599 shtëpi...

PD i vjedh identitetin gruas te njësia 4, punëson një aktore...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Bashkia e Tiranës deklaroi sot se "pas gjashtë blofeve lidhur me denoncimet për pagesat e dëmshpërblimeve, Partia Demokratike ka shkuar edhe...

Foto/ Stuhi shiu dhe erë në Tiranë, rrëzohen pemët/ Bashkia e...

TIRANË, 26  shtator/ATSH/-Tirana është përfshirë gjatë orëve të natës nga reshje tepër të dendura të shiut dhe një stuhi e fortë ere, e cila...

Investimet në nivel kapilar/ Bashkia e Tiranës shtron rrugën “Hasan Topçiu”...

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ Krahas projekteve të mëdha, një vëmendje të veçantë 5 vitet e fundit ka marrë dhe investimi në nivel kapilar duke...

Foto/ Ndërtohet shtëpia e fundit nga tërmeti i shtatorit, Veliaj i...

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Një vit më parë, familja Stafa në Picallë përjetoi një nga ditët më të vështira, kur shtëpia e tyre u rrënua...

Strehimi/ Shtyhet afati i dorëzimit të dokumentacionit për fazën e dytë...

TIRANË, 12 gusht/ATSH/ Në kuadër të masave të marra nga bashkia e Tiranës për kapërcimin e situatës së krijuar nga COVID-19, këshilli bashkiak ka...

Reagon zëdhënësi i Veliajt për lajmin e rremë: Ju ka ngel...

TIRANË, 10 gusht /ATSH/ Zëdhënësi i bashkisë së Tiranës, Renato Kalemi, ka përgënjeshtruar lajmin e publikuar nga RTV Ora News, që pretendonte se kryebashkiaku...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA