Ballina Etiketimet Basha Rama

Etiketim: Basha Rama

Basha: Me Ramën nuk mund të ketë drejtësi të pavarur

TIRANË, 26 janar /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha deklaroi sot se kryeministri Edi Rama premtoi drejtësi të pavarur dhe i...

Basha: Koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë

TIRANË, 6 janar/ATSH – I. Vata/ "Koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë", deklaroi sot Kryetari i PD-së Lulzim Basha, ndërsa thekson se Edi...

Basha: Rama dështoi në çdo sektor dhe shkatërroi ekonominë

TIRANË, 4 janar /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha deklaroi sot se "Edi Rama dështoi në çdo sektor dhe e shkatërroi...

Sigurimi i 500 mijë dozave të para të vaksinës antiCOVID/ Basha:...

TIRANË, 1 janar /ATSH – I. Vata/- “Rama përpiqet t'i shesë dështimet si suksese”, deklaroi sot kryetari i PD-së Lulzim Basha në një reagim...

Basha: Shqipëria jep ndihmën më të vogël ekonomike për qytetarët

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH – I. Vata/- Kryetari i PD-së Lulzim Basha deklaroi sot se pas  7 vitesh dështime, Rama mund të ofrojë vetëm...

Basha: Mbyllje e pjesshme e shkollave, nuk ka asnjë plan për...

TIRANË, 25 nëntor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sot në lidhje me vendimin për mësim të kombinuar në...

Basha: Spitalet po kolapsohen, hetim i plotë për fshehjen e shifrave...

TIRANË, 21 nëntor /ATSH – I. Vata/ "Shqiptarët prisnin sot përgjigje. Rama gënjen, kërkon ti ik përgjegjësisë", deklaroi sot kryetari i PD-së Lulzim Basha...

Numri i viktimave të COVID-19/Basha: Rama dy ditë për t’u përgjigjur,...

TIRANË, 21 nëntor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së, Lulzim Basha deklaroi sot se pas denoncimit të fakteve se gënjeu për numrin e...

COVID-19/ Basha: Mungesa e testimeve solli daljen jashtë kontrolli të infeksionit

TIRANË, 19 nëntor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha deklaroi sot se "autoritetet shtetërore kanë fshehur numrin real të viktimave nga...

Basha: Qytetarëve shqiptarë i duhet një qeveri që punon për ta

TIRANË, 18 nëntor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sot në lidhje me gjendjen e pandemisë në vend duke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA