Ballina Etiketimet Basha FMN

Etiketim: Basha FMN

Grupi i ekpertëve të ekonomisë dhe financave publike në PD takim...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Grupi i ekspertëve të ekonomisë dhe financave publike në Partinë Demokratike zhvilluan një takim online me Misionin e FMN-së, Yan...

Basha: Plani ynë ekonomik është taksa e sheshtë 9%

TIRANË, 27 qershor /ATSH - I. Vata/- Kryetari i PD-së, Lulzim Basha tha sot se "plani ynë ekonomik është taksa e sheshtë 9%. Basha shprehet...

Basha pas takimit me FMN: Koha për reagim mbarëpopullor për të...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH - I. Vata/ “Tani ka ardhur koha për një reagim gjithëpopullor për ta ndalur këtë gjendje të rëndë ekonomike ku është...

Basha: Përkeqësim i ekonomisë shqiptare

TIRANË, 21 Mars /ATSH- I. Vata/ - Misioni i FMN-së ka bërë paralajmërime kritike dhe serioze për të ardhmen e vendit duke dhënë një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA