Ballina Etiketimet Balla

Etiketim: Balla

Rikonstruktohet rruga e fshatit Polis i Vogël në Elbasan/ Bashkëpunimi me...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Rruga e fshatit Polis i Vogël në Elbasan po rikonstruktohet tërësisht falë bashkëpunimit të bashkisë Elbasan me një nga bizneset që...

Integrimi Europian/ Balla: Plani i masave për përmbushjen e përparësive, udhërrëfyes...

TIRANË, 23 shtator/ATSH-Maela Marini/ "Integrimi Europian është një rrugëtim kompleks që kërkon bashkërendimin e shumë aktorëve, si të qeverisë, Kuvendit, institucioneve të gjyqësorit, partive...

Listat e hapura dhe koalicionet në Kushtetutë/ Balla: U bazuam në...

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Kryetari i Grupit Parlamentar dhe Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, deklaroi sot se "listat e hapura dhe koalicionet...

Ndryshimet Kushtetuese kanë ndodhur, zgjedhjet e 25 prillit do të bëhen...

TIRANË, 21 shtator/ATSH-Maela Marini/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "ndryshimet Kushtetuese kanë ndodhur, listat janë hapur dhe...

Balla: Hapja e listave fakt, humbësit të heqin dorë nga alibitë

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "hapja e listave tashmë është një fakt dhe se humbësit...

Në 2021 gati ligji që garanton transparencën e plotë të financimit...

TIRANË, 17 shtator/ATSH-Maela Marini/ "Në vitin 2021 duhet të kemi gati një ligj që garanton transparencën e plotë të financimit të partive politike". Kështu u...

Listat e mbyllura, pengesë për përfaqësimin më të mirë të komuniteteve...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ “Listat e mbyllura ishin pengesë për përfaqësimin më të mirë të komuniteteve në parlament dhe lehtësimin e ndikimit të grupimeve partiake...

Hapje 100% e listave duke ruajtur kuotat gjinore, koalicionet me një...

TIRANË, 15 shtator/ATSH/-Maela Marini/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u shpreh sot se "Kuvendi i Shqipërisë ka gjetur zgjidhjen e...

Interes në rritje i kompanive izraelite për të investuar në Shqipëri

TIRANË, 14 shtator/ATSH-Maela Marini/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti zhvilluan sot një takim në...

Balla: Të bësh politikë me pandeminë, mungesë e intelektit minimal për...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla uroi sot fillimin e vitit të ri shkollor nga shkolla "Jorgji Dilo" në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA