Ballina Etiketimet Atmosfera

Etiketim: atmosfera

“Tirana Fan Zone”/ ATSH sjell pamje nga atmosfera festive e Kampionatit...

  TIRANË, 16 qershor /ATSH/ “Tirana Fan Zone” në sheshin “Skënderbej” ka mbledhur edhe mbrëmjen e sotme, adhuruesit e futbollit, të rinj e të reja...

FOTOGALERI-VIDEO/Shqipëri-Francë në stadiumin kuqezi “Air Albania Stadium”, emocione dhe atmosferë para...

  TIRANË, 17 nëntor/ATSH/ - Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e ndeshjes së shumëpritur të futbollit, Shqipëri-Francë, jo për nga kompeticioni më tepër...

FOTO/ Diell dhe festë në kryeqytet

TIRANE, 14 Mars /A.Alla ATSH/ - ''Dita e Verës'' ka veshur sot kryeqytetin me hijeshi, gëzim dhe festime që në orët e para të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA