Ballina Etiketimet 21 Janari

Etiketim: 21 Janari

21 Janari/ Balla: Berisha donte manipulimin e ngjarjes, synonte asgjësimin e...

TIRANË, 27 janar/ATSH-Maela Marini/ "Vrasjet në 21 Janar kanë ndodhur pasi njerëzit kanë filluar të largohen dhe nëse nuk do të kishin dalë pamjet...

“21 Janari ka mbetur i pazbardhur”/ Balla: Rasti i vetëm kur...

TIRANË, 21 janar/ATSH- Maela Marini/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u shpreh se "rihapja e hetimit të ngjarjes së 21...

21 Janari/ Felaj: Me Reformën në Drejtësi, shpresojmë të hetohet deri...

TIRANË, 21 janar/ATSH-Maela Marini/ Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Sigurisë, Ermonela Felaj deklaroi sot se "Policia e Shtetit ka kërkuar rihetim për 21 Janarin...

4 protestuesit e vrarë në 21 Janar 2011, shpallen “Dëshmorë të...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ "Sot bëhen plot 10 vjet nga tragjedia e 21 Janarit dhe qeveria e Republikës së Shqipërisë ka vendosur të japë titullin...

Manja: 21 Janari, gur i varur në qafën e demokracisë në...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Kryetari i Komisionit për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, Ulsi Manja deklaroi sot se, “21 Janari është...

Xhaxhai i Aleks Nikës: Drejtësi kërkojmë nga gjykatat, jo nga qeveria

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Xhaxhai i "Dëshmorit të Atdheut", Aleks Nika, i vrarë 10 vjet më parë në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", gjatë një proteste...

“Transformimi i drejtësisë po funksionon”/ Faza tjetër, goditja e të gjithë...

TIRANË, 21 janar /ATSH/ “Jemi ne që vijmë nga rruga e kësaj tragjedie që kemi vendosur, jo thjesht në program, as thjesht në rendin...

Ndarje përfundimtare e drejtësisë nga të qenit mall që shitet e...

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se drejtësia do ta bëjë të sajën për 4 viktimat e 21 Janarit dhe “ata...

Dosja e gjykimit për 21 Janarin, si faqet e një libri...

TIRANË, 21 janar /ATSH/ “Nëse do të lexojmë dosjen e gjykimit për 2 persona të akuzuar për 21 Janarin po të mos e dish...

“Refuzova urdhrin politik për të hapur zjarr mbi protestuesit e pafajshëm”/Agron...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Matit, Agron Malaj, deklaroi sot se "nuk do të rresht së kërkuari që tragjedia e 21 janarit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA