Basha: Rama premtoi se do ulte çmimin e energjisë, por gënjeu

TIRANË, 17 janar /ATSH/ Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha publikoi sot një video ku qytetarët shprehin shqetësimet e tyre të përditshme.

Basha shprehet se Rama premtoi se do ta ulte çmimin e energjisë për familjarët, por ai vetëm e rriti atë.

Në videon e publikuar prej Bashës qytetarët shprehen se çmimi i energjisë është shumë i lartë.

“Premtoi se do ta ulte çmimin e energjisë për familjarët. Rama gënjeu, ai vetëm i rriti faturat e energjisë për familjet shqiptare! Rama është dështim. Ai duhet të largohet”- shprehet Basha. e.xh//a.a/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.