Ballina Etiketimet Basha

Etiketim: Basha

Basha homazhe në Varrezat e Dëshmorëve: Mirënjohje për luftëtarët e Pavarësisë

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i shoqëruar nga drejtues dhe deputetët e PD-së, ka kryer homazhe në Varrezat e Dëshmorëve...

Basha: PD dhe demokratët, jo mish për top për interesat e...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar ndaj deklaratave që ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë sot nga "Foltorja" në qytetin...

Basha viziton familjen e dëmtuar nga tërmeti: Kjo plagë u bë...

TIRANË 26 nëntor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte në Durrës ku vizitoi familjen e Kujtim e Nexhmije Shkallës, që jeton ende...

Vasili: Basha, asnjë mundësi tjetër të pres në besë LSI

TIRANË 26 nëntor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar sot në lidhje me deklaratat e kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Vasili thekson se,...

Përjashtimi i Berishës, Basha: Ditë dramatike për mua dhe demokratët, u...

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emisionin "Open" në Top Channel këtë të enjte, e ka përshkruar...

Djegia e mandateve, Kryemadhi: Basha premtoi planin gjerman

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në ‘Real Story’, ka folur pas shumë kohësh për marrëdhëniet mes partisë që...

Basha: Ky nuk është buxheti i qytetarëve, por i klientëve të...

TIRANË 25 nëntor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se ky nuk është buxheti i qytetarëve, por i klientëve të qeverisë. Në...

Basha: Vetingu në politikë, fundi i pandëshkueshmërisë në nivelet e larta

TIRANË 25 nëntor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se, vetting-u në politikë është shpagim për shqiptarët që kërkojnë fundin e pandëshkueshmërisë...

Basha: Asnjë trillim nuk do ta shndërrojë PD-në në mburojë të...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se "asnjë trillim nuk do ta shndërrojë Partinë Demokratike në mburojë të interesave...

Basha takon Linhart: Anëtarësimi në BE, prioritet i PD-së

  TIRANË, 20 nëntor/ATSH/Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti sot në një takim ministrin për Europën dhe Çështjet Ndërkombëtare të Austrisë, Michael Linhart. Basha bën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA