Partitë shqiptare, bashkë për të transformuar Tuzin

TIRANË, 1 mars /ATSH/ – Partitë shqiptare janë bashkuar për të transformuar Tuzin.
Përfaqësuesit e komunitetit shqiptar në Tuz, Nik Gjeloshaj, Nikollë Camaj dhe Fadil Kajoshaj, zhvilluan një takim me kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

“Pritëm në takim përfaqësuesit e komunitetit shqiptar në Tuz Nik Gjeloshaj, Nikollë Camaj dhe Fadil Kajoshaj. Jemi të lumtur që partitë shqiptare janë bashkuar për të transformuar Tuzin! Përgëzime dhe forca në zgjedhjet e kësaj fundjave! Jemi me ju, sot e nesër!” – tha Veliaj pas takimit.

/gj.mima/j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.