Ballina Etiketimet Mali i zi

Etiketim: mali i zi

COVID-19/ Rregullat e përditësuara të kalimit në pikat kufitare me Malin...

TIRANË, 21 nëntor/ATSH/ Autoritetet e Policisë malazeze, në bazë të një njoftimi zyrtar që i kanë dërguar Pikës së Kalimit Kufitar Bozhaj/Hani i Hotit,...

Ruçi uron kryeparlamentarin Bečić: Mali i Zi, vend mik, aleat dhe...

TIRANË, 2 tetor /ATSH/ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi, Aleksa Bečić, me rastin e zgjedhjes si kryetar i...

MALI I ZI – Gjukanoviç i gatshëm t’i besojë qeverinë opozitës

PODGORICË, 2 shtator /ATSH-AFP/ - Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç u shpreh i gatshëm të ngarkojë opozitën për formimin e qeverisë së...

MALI I ZI – Gjukanoviç fiton zgjedhjet parlamentare, por humb mazhorancën

PODGORICË, 31 gusht /ATSH-ANSA/ - Në Malin e Zi, Partia Demokratike e Socialistëve (PDS) e presidentit Milo Gjukanovic, në pushtet për gati 30 vjet,...

MALI I ZI – Partia në pushtet kryeson lehtë në zgjedhjet...

PODGORICË, 31 gusht /ATSH-AFP/ - Partia e presidentit, Milo Gjukanoviç, në pushtet që prej tre dekadash në Malin e Zi, ka shënuar një kryesim...

MALI I ZI – Fillojnë zgjedhjet parlamentare në sfondin e mosmarrëveshjeve...

PODGORICË, 30 gusht /ATSH-AFP/ - Malazezët votojnë sot në zgjedhjet legjislative duke vënë në provë tre dekada të dominimit të formacionit të presidentit pro-perëndimor...

Zgjedhjet e 30 gushtit/ Cakaj: Votoni Listën Shqiptare

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ -Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj u ka bërë thirrje sot të gjithë bashkëkombësve tanë...

Zgjedhjet në Malin e Zi/ Basha: Në 30 gusht dilni në...

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Twitter ftoi sot shqiptarët e Malit të Zi që të...

Zgjedhjet në Malin e Zi/ Meta: Bashkëkombasit tanë, do ta shfrytëzojnë...

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/videos/634817987170241/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARA-LrK1uHlfWYDEneWb2tjFodcMQx1nO0zLQXJwdJGghHCf5UtHrZmxpPK8b_TUQvR-GbPsCeEZ02xR TIRANË, 27 gusht /ATSH/ - “Zgjedhjet e 30 gushtit janë një mundësi e shkëlqyer për të gjithë qytetarët e Malit të Zi, për të...

“Lista Shqiptare” për shqiptarët në zgjedhjet e 30 gushtit/ Nik Gjeloshaj...

TIRANË, 22 gusht /ATSH-Gjergji Mima/ -"Në zgjedhjet e 30 gushtit besoj dhe dua të besoj se ne do ta arrijmë qëllimin tonë. Të fitojmë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA