Ballina Etiketimet Zjarr

Etiketim: zjarr

Zjarrëvënie në Kombinat, arrestohet në flagrancë 37-vjeçari

TIRANË, 13 shtator/ATSH/ Në vijim të punës hetimore për zbulimin dhe vënien përpara përgjegjësisë ligjore të autorëve të zjarrëvënieve të qëllimshme apo nga pakujdesia,...

SPANJË – Qindra të evakuuar pas një zjarri ende jashtë kontrolli

MADRID, 9 shtator /ATSH-AFP/ - Zjarrfikësit po luftojnë ende me zjarrin jashtë kontrollit, që shpërtheu mbrëmë në provincën e Malaga-s, në Spanjën jugore, që...

SHKUP – Filipçe: Nuk do t’i shmangem përgjegjësisë duke dhënë dorëheqjen

SHKUP, 9 shtator /ATSH-MIA/ - Ministri i Shëndetësisë i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, ka hedhur poshtë dyshimet mbi cilësinë e ndërtimit...

TETOVË – Tri ditë zi kombëtare për ngjarjen tragjike në spitalin...

TETOVË, 9 shtator /ATSH-MIA/ - Këshilli i Komunës së Tetovës në mbledhjen e jashtëzakonshme shpalli tri ditë zi kombëtare, pas ngjarjes tragjike të ndodhur dje...

TETOVË – 14 të vdekur pas shpërthimit të një zjarri në...

SHKUP, 9 shtator /ATSH-MIA/ - Zjarri që shpërtheu mbrëmë rreth orës 21:00 në spitalin e Tetovës shkaktoi të paktën 14 viktima. Në shuarjen e zjarrit morën...

Shuhet zjarri në Panaja të Vlorës

TIRANË, 7 shtator/ATSH/ Zjarri i madh që përfshiu fshatin Panaja në Vlorë, ku për pasojë janë djegur sipërfaqe të mëdha ullishtesh, është shuar. Lajmi u...

Zjarri në Panaja të Vlorës, Mamaj për ATSH-në: Kemi bërë të...

TIRANE, 7 shtator/ATSH/ Një zjarr i madh ka përfshirë sot fshatin Panaja në Vlorës, ku për pasojë janë djegur sipërfaqe të mëdha të ullishteve...

SHBA – Kalifornia përballë një rreziku të pashembullt për shkak të...

LOS ANXHELES, 23 gusht /ATSH-DPA/ - Me më shumë se një milion hektarë të djegur në fillim të sezonit të zjarreve, Kalifornia po hyn...

Shmanget rreziku i zjarrit pranë banesave në Radhimë, Prefekti Mamaj: Vatër...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Prefekti i qarkut Vlorë, Flamur Mamaj informoi sot se është shmangur rreziku i zjarrit pranë banesave në Radhimë, ndërkohë që mbetet...

Zjarri pranë gjeneratorit në Vlorë, pa energji Radhima dhe Jonufri

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Flakët që përfshin një zonë afër nënstacionit elektrik në Radhimë detyruan Operatorin e Sistemit të Shpërndarjes që të ndërpresë furnizimin me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA