Ballina Etiketimet Vucic

Etiketim: Vucic

Media serbe e quan provokim deklaratën e Ramës se ”Serbia e...

TIRANË, 13 nëntor /ATSH/ - Media serbe e kanë cilësuar si “provokim”, qëndrimin e kryeministrit Edi Rama, i cili tha dje se “Vuçiç nuk...

Deklaratat e Vulin/ Pres që presidenti i Serbisë t’i kërkojë ndjesë...

TIRANË, 6 tetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se pret që Presidenti i Serbisë të kërkojë në emër të Republikës së Serbisë ndjesë...

SHBA – Trump: Me veprimin e tyre Hoti dhe Vuçiç e...

UASHINGTON, 15 shtator /ATSH/ - Me veprimin e tyre, Hoti dhe Vuçiç e bënë botën më të sigurt, thuhet në një postim të Departamentit...

SOFT NEWS – Vuçiç fillon studimet e larta për… trajner basketbolli!

BEOGRAD, 19 korrik /ATSH-AFP/ - Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç tha sot se ishte  regjistruar në universitet me qëllim që të diplomohej për të përmbushur...

SERBI – Vuçiç shpall një shtetrrethim të ri

BEOGRAD, 7 korrik /ATSH-AFP/ - Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç njoftoi sot për një shtetrrethim të ri në fundjavë, për shkak të rritjeve alarmuese të...

Vuçiç mund të shkojë edhe në Hënë, por në fund do...

TIRANË, 3 korrik/ATSH/ Edi Rama deklaroi sot se, “nëse ne jemi 1, presidenti i Serbisë mund të shkojë në Perëndim, mund të shkojë në...

“Taksa 100% vendimi i duhur në momentin e duhur”/Gabim strategjik që...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, taksa 100% ndaj prodhimeve serbe ishte gjëja e duhur në momentin e duhur për të...

SERBI – Vuçiç: Zgjedhjet më 21 qershor, nuk shtyhen sërish

BEOGRAD, 13 qershor /ATSH-ANSA/ - Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç siguroi  opinionin publik vendas se zgjedhjet parlamentare dhe administrative, të planifikuara në vendin ballkanik më...

SERBI – Vuçiç: I japim fund në mesjavë gjendjes së jashtëzakonshme...

BEOGRAD, 4 maj /ATSH-DPA/ - Të mërkurën e ardhshme, parlamenti serb do të heqë gjendjen e jashtëzakonshme të imponuar për shkak të epidemisë Covid-19,...

SERBI – Djali i Aleksandar Vuçiç pozitiv me COVID-19

BEOGRAD, 8 prill /ATSH-TANJUG/ - Djali i madh i presidentit serb Aleksandër Vuçiç, Danilo Vuçiç, rezultoi i infektuar me koronavirusin e ri dhe është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA