Ballina Etiketimet Vokshi

Etiketim: Vokshi

Vokshi: Hemodializa është jetike të mos monopolizohet

TIRANË, 3 shkurt /ATSH/- Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi tha se "hemodializa është jetike, por duhen rishikuar termat që kur ulet çmimi në...

Kthimi i dy ligjeve të medieve online nga Meta/ Vokshi: Hap...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ - “Kthimi i dy ligjeve të censurës së medieve online nga Presidenti i Republikës, është një hap i duhur në...

Veliaj fiton gjyqin ndaj Vokshit, ish-deputetja gjobitet 1 milion lekë për...

TIRANË, 10 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/  Gjykata e Tiranës ka dënuar për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi. Sipas vendimit të shpallur sot nga Gjykata e...

Vokshi: Pa zgjedhje të lira e të ndershme nuk ka hapje...

TIRANË, 6 shtator /ATSH/ - "Shpifjet dhe propaganda anti-opozitare nuk e ndryshojnë dot të vërtetën nr.1 se pa zgjedhje të lira e të ndershme...

Vokshi: Nuk ulemi për dialog me Ramën

TIRANË, 13 maj /ATSH/ - Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka deklaruar sot në një intervistë televizive se, protesta e sotme e opozitës...

Vokshi: Liria e shtypit, zemra e demokracisë

TIRANË, 3 maj/ATSH/ - Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, deklaroi sot se "referuar Indeksit të Lirisë së Shtypit të Reporterëve pa Kufij, mbi...

Vokshi: Media e lirë, kusht i panegociueshëm për hapjen e negociatave

TIRANË, 18 prill /ATSH/ - Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi reagoi sot pas raportit të organizatës "Reporterët pa Kufij", sipas të cilit Shqipëria...

Vokshi: Siguria në spitale nuk është çështje e Kodit Penal

TIRANË, 26 mars/ATSH/ "Siguria fizike e mjekëve nuk është çështje e Kodit Penal", deklaroi sot deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi. Përmes një deklarate për...

Reparti i Hemodinamikës në Fier, Vokshi: Janë shkelur kushtet e sigurisë

TIRANË, 10 mars/ATSH/ - Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi nuk i ka kursyer kritikat për qeverinë këtë të dielë, duke e cilësuar si...

PD: Pakti për Universitetin nuk përmbush kërkesat e studentëve

TIRANË, 18 janar/ATSH/ - Partia Demokratike reagoi sot përmes deputetes Albana Vokshi për prezantimin e Paktit për Universitetin nga Kryeministri Edi Rama dhe kabineti...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA