Ballina Etiketimet Vokshi

Etiketim: Vokshi

Vokshi apel qytetarëve nga Lapraka: Dilni masivisht në votime dhe votoni...

TIRANË, 22 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidatja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ftoi qytetarët të votojnë masivisht PD dhe numrin 9 të dielën. Si...

Vokshi në Kodër Kamëz: 25 prilli, betejë mes të mirës dhe të...

TIRANË, 17 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidatja e PD për qarkun Tiranë, Albana Vokshi ka zhvilluar sot takim me qytetarët në Kodër Kamëz. Vokshi...

Padi e re në SPAK/ Vokshi: Legalizimet në shkëmbim të votës,...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kandidatja e PD në qarkun e Tiranës, Albana Vokshi denoncoi sërish Ogerta Manastirliun në SPAK për çështjen e legalizimeve në...

Vokshi dorëzon padinë në SPAK: Askush nuk është kundër legalizimit, por...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Kandidatja e PD në qarkun e Tiranës, Albana Vokshi u shpreh sot se askush nuk është kundër legalizimit, por kundër përdorimit...

Vokshi: Bie fasada e qeverisë tek Bulevardi i Ri, qytetarët jetojnë...

TIRANË, 28 mars /ATSH – I. Vata/ Kandidatja për deputete e PD-së për Tiranën, Albana Vokshi deklaroi sot se, fasada e qeverisë dhe Bashkisë...

Vokshi, takime në Tiranë: Biznesi i vogël do të paguajë vetëm...

TIRANË, 26 mars /ATSH – I. Vata/ Kandidatja për deputete e PD-së Albana Vokshi ka zhvilluar sot një takim me biznesin e vogël në...

Vokshi me banorët e Laprakës: Periferitë e Tiranës në gjendje katastrofike

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ “Qeverisja socialiste e ka lënë periferinë e Tiranës në gjendje katastrofike”, deklaroi sot kandidatja për deputete e...

Punimet në maternitetin ‘Mbretëresha Geraldinë’/Demalia reagon pas deklaratës së Vokshit: Ruhet...

TIRANË, 21 mars/ATSH/ “Fillimi i punimeve për rindërtimin dhe zgjerimin e Maternitetit ‘Mbretëresha Geraldinë’ është një moment shumë i rëndësishëm jo vetëm për ne...

Vokshi takon invalidin në Tiranë: Do të keni një qeveri që...

TIRANË, 20 mars /ATSH – I. Vata/ Kandidatja për deputete Albana Vokshi ka zhvilluar sot një takim me një invalid në Tiranë të përjashtuar...

Vokshi: Arsimi cilësor prioriteti ynë

TIRANË, 16 mars /ATSH – I. Vata/ Në një takim me mësues të arsimit parauniversitar, koordinatorja politike e PD, Albana Vokshi ngriti shqetësimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA