Ballina Etiketimet Vokshi

Etiketim: Vokshi

PD: Mësuesit u mashtruan për rritjen e pagave

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi deklaroi sot se qeveria i mashtroi mësuesit për rritjen e pagave, ndërsa nuk mori asnjë masë...

PD: Mësimi online rezultoi joefektiv

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi dhe përfaqësuesi i Departamentit të Arsimit në PD, Ndriçim Mehmeti deklaruan sot se "mësimi online...

“Lëvizjet e helikopterëve lënë gjurmë në sistem”/ Ministria e Mbrojtjes: PD...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Ministria e Mbrojtjes reagoi sot ndaj deklaratave të ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi, e cila u shpreh se ministrja...

Vokshi: Mosmarrja e masave po shndërron shkollat në vatra të rrezikshme...

TIRANË, 14 nëntor/ATSH/ Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi reagoi sot për situatën e COVID në shkolla, ndërsa u shpreh se "mosmarrja e masave po...

Situata në kufi/ Vokshi: Është krijuar një krizë e vërtetë humanitare

TIRANË, 16 gusht/ATSH/ Partia Demokratike reagoi sot lidhur me radhët e gjata të krijuara në kufi me Greqinë. Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi deklaroi se...

Lufta kundër kancerit/ Vokshi: Qytetarët të bëjnë të gjitha ekzaminimet për...

TIRANË, 4 shkurt /ATSH/ Në Ditën Botërore Kundër Tumoreve Partia Demokratike organizoi sot një marshim për ndërgjegjësimin qytetar në luftën kundër kancerit. PD iu bashkua...

Vokshi: Hemodializa është jetike të mos monopolizohet

TIRANË, 3 shkurt /ATSH/- Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi tha se "hemodializa është jetike, por duhen rishikuar termat që kur ulet çmimi në...

Kthimi i dy ligjeve të medieve online nga Meta/ Vokshi: Hap...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ - “Kthimi i dy ligjeve të censurës së medieve online nga Presidenti i Republikës, është një hap i duhur në...

Veliaj fiton gjyqin ndaj Vokshit, ish-deputetja gjobitet 1 milion lekë për...

TIRANË, 10 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/  Gjykata e Tiranës ka dënuar për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi. Sipas vendimit të shpallur sot nga Gjykata e...

Vokshi: Pa zgjedhje të lira e të ndershme nuk ka hapje...

TIRANË, 6 shtator /ATSH/ - "Shpifjet dhe propaganda anti-opozitare nuk e ndryshojnë dot të vërtetën nr.1 se pa zgjedhje të lira e të ndershme...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA