Ballina Etiketimet Vleresim

Etiketim: vleresim

Vaksina kineze Sinovac parandalon 100% shtrimet në spital dhe vdekjen

STAMBOLL, 11 prill /ATSH/ - Studiuesit turq theksojnë se vaksina kineze Sinovac ka parandaluar 100% shtrimet në spital, infektimin e pacientëve me sëmundje të...

Meta vlerëson personalitete të artit, kulturës dhe promovimit të traditave të...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Presidenti Ilir Meta vlerësoi sot me anë të një ceremonie solemne personalitete të spikatura të artit, kulturës dhe traditave të...

Titulli “Mjeshtër i Madh” për alpinistët Përparim Laçi dhe Ibrahim Haçkaj...

TIRANË, 24 mars /ATSH/ Presidenti Ilir Meta vlerësoi sot, me anë të një ceremonie solemne, dy alpinistë të shquar, mësues të palodhur të gjeneratave...

FOTO/ Veliaj mes 21 më të mirëve që transformuan lëvizshmërinë urbane...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- Nismat inovatore me shtimin e korsive të biçikletave, çlirimin e hapësirave publike në favor të këmbësorëve, zgjerimin e trotuareve apo shtimi...

Meta vlerëson katër futbollistë të shquar të “Dinamos” dhe të ekipit...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi sot me anë të një ceremonie solemne, katër futbollistë të shquar të ekipit “Dinamo”...

Vlerësimi nga DASH/ Dvorani: Krenar për të gjithë ata që punuan...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ I vlerësuar sot nga Departamenti Amerikan i Shtetit, si një nga 12 personalitetet në botë "kampionë" në luftën kundër korrupsionit, ish-kryetari...

Vlerësimi i DASH për Ardian Dvoranin/ Inkurajim i jashtëzakonshëm për të...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ "Vlerësimi i lartë i Sekretarit të ri të Shtetit për Ardian Dvoranin, është një inkurajim i jashtëzakonshëm për të gjithë ata...

Standard & Poor’s konfirmon perspektivë “të qëndrueshme” për Shqipërinë

TIRANË, 2 shkurt/ATSH/ Agjencia Ndërkombëtare e Vlerësimit Standard & Poor’s (S&P), në rishikimin më të fundit të saj (1 shkurt 2021), konfirmon për Shqipërinë...

Gjirokastër, 63 nxënësit ekselentë vlerësohen me certifikata mirënjohjeje

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Bashkia e Gjirokastrës vlerësoi 63 nxënësit ekselentë me certifikata mirënjohjeje, si dhe iu dha bonusi i miratuar në Këshillin Bashkiak, nga...

Moody’s: Shqipëria pozicion të qëndrueshëm në tregjet ndërkombëtare

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ Pas vlerësimit në “B1” dhe me perspektivë “të qëndrueshme” në tetor 2020, Moody's ka kryer rishikimin periodik për Shqipërinë. Agjencia Ndërkombëtare e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA