Ballina Etiketimet Veriu

Etiketim: veriu

Foto/ Mjekët dhe infermierët e shërbimit të Urgjencës në gatishmëri...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Mjekët dhe infermierët në shërbimin e Urgjencës nga veriu në jug të vendit janë në gatishmëri për përballimin e situatës së...

MV – Nëntë të arrestuar për trafik armësh

SHKUP, 19 shkurt /ATSH-ANSA/ - Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar nëntë persona të dyshuar si pjesë e një organizate kriminale në trafikimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA