Ballina Etiketimet Vend vakant

Etiketim: vend vakant

Rishpallen vendet vakante për kryetar dhe 3 anëtarë të AMA-s  

TIRANË, 11 qershor /ATSH/ Kuvendi njoftoi sot për rishpalljen e vendit vakant për kryetar të Autoritetit të Mediave Audiovizive. Në njoftimin e Kuvendit thuhet se...

Kuvendi hap garën për anëtar të Gjykatës Kushtetuese, afati 15 shtator

TIRANË, 21 gusht /ATSH - I. Vata/ - Kuvendi i Shqipërisë shpall hapjen e procedurës së aplikimit për vendin vakant për anëtar të Gjykatës...

Vendi vakant në Kushtetuese, 20 kandidatë në garë

TIRANË, 20 Mars/ATSH/.- Pas shpalljes së vendit vakant për gjyqtarin e Gjykatës Kushtetuese, që do të zgjidhet nga Kuvendi, kanë paraqitur kërkesën për shprehje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA