Ballina Etiketimet Unaza e Madhe

Etiketim: Unaza e Madhe

Unaza e Madhe e Tiranës/ Rreth 69 milionë lekë fondi për...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Pronarët e pasurive të paluajtshme që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe të Tiranës do të shpronësohen në një vlerë...

Unaza e Madhe, IKMT: 33 objektet e lotit të parë shemben...

TIRANË, 12 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) njoftoi se gjatë ditës së sotme do të prishen 33 objekte në zonën...

Ndërtimi i Unazës së Madhe të Tiranës, përcaktohen familjet që përfitojnë...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot disa shtesa në vendimin për trajtimin me pagesë të qirasë së disa familjeve që preken nga...

Taskforcë për 50 familjet që preken nga projekti i Unazës së...

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ - Në kuadër të raportimit të problematikave të qytetarëve në Kuvend, deputetja e Partisë Socialiste Elona Gjebrea, ngriti shqetësimin e banorëve...

Veliaj: Unaza e Madhe dhe zgjerimi i Lanës do të bëhen,...

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ - Në 4 vitet e ardhshme Tirana do ketë Unazën e Madhe dhe projektin zgjerimit të lumit të Lanës së përfunduar....

Meta: Të anulohet projekti i “Unazës së Madhe”

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Presidenti Ilir Meta kërkoi sot anulimin e projektit për “Rehabilitimin e segmentit rrugor mbikalimi i Pallatit me Shigjeta – Rrethrrotullimi i sheshit...

Unaza e Madhe, banorët marrin qira të plotë deri në strehimin...

TIRANË, 30 janar/ATSH/- Këshilli i Ministrave miratoi sot disa ndryshime në vendimin për trajtimin me pagesë të qirasë të disa familjeve që preken nga...

Unaza e Madhe, MIE publikon emrat e qytetarëve që shpronësohen

TIRANË, 27 dhjetor /ATSH/ - Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë shpalli kërkesën për shpronësim, për interes publik të pasurive të paluajtshme, pronë private, që...

“Unaza e Madhe”, vijon puna për prishjen e ndërtimeve pa leje...

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/ - Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut, Inspektorati Ndërtimor i bashkisë së Tiranës që në orët e para të mëngjesit të...

Foto/Vijon puna në kantierin e Unazës së Madhe, prishet ndërtesa 3–katëshe...

TIRANË, 13 dhjetor/ATSH/-Inspektorati i Mbrojtjes së Territorit i Bashkisë së Tiranës ka prishur sot një tjetër godinë 3-katëshe të ndërtuar pa leje në gjurmën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA