Ballina Etiketimet TRINJAKE

Etiketim: TRINJAKE

“Zemra plot”, vijnë në jetë trinjakë në maternitetin “Mbretëresha Gerldinë”, Manastirliu:...

TIRANË, 24 janar - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ndau sot lajmin e mirë për lindjen e trinjakëve në familjen Dardeshi...

Dy lindje trinjakësh në një ditë, Manastirliu: Ditë e gëzueshme

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë sot një tjetër lajm të mirë për ardhjen në jetë...

Manastirliu publikon foton e trinjakeve: Mbi 22 mijë të porsalindur kanë...

TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një fotoje të trinjakeve nga Peshkopia të ardhura në jetë në maternitetin...

MEKSIKË – Trinjakët e porsalindur rezultojnë pozitiv ndaj koronavirusit

MEKSIKO SITI, 23 qershor /ATSH-DPA/ - Trinjakët meksikanë kanë rezultuar pozitivë ndaj koronavirusin gjatë lindjes dhe besohet se kanë kontraktuar virusin në mitër, njoftuan...

Çeku i bebes, 3,6 milionë lekë për trinjakët e lindur në...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Një nënë e re nga Tirana solli në jetë dje trinjakë në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, të cilët përfitojnë edhe...

SOFT NEWS – Keni parë shkollë me 17… binjakë dhe tri…...

ANKARA, 3 mars /ATSH-AA/ - Në shkollën nëntëvjeçare "Toki Istiklal", në Reyhanlë të qytetit turk Hatay, mësojnë 17 binjakë dhe 3 trinjakë. Binjakët dhe trinjakët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA