Ballina Etiketimet Trajner

Etiketim: trajner

Miqësoret me Turqinë, Grima: Kolaudojmë grupin dhe marrim maksimumin nga këto...

TIRANË/ 9 korrik/ATSH/ Trajneri i Kombëtares shqiptare të femrave, Armir Grima ka dalë ditën e sotme në një konferencë zyrtare për media, ku ka...

FUTBOLL – Sarri trajneri i ri i Lazios

ROMË, 10 qershor /ATSH-AA/ - Klubi i futbollit Lazio ka angazhuar trajnerin italian, Maurizio Sarri për të drejtuar skuadrën. Klubi italian i Serie A tha...

Europiani 2023/ Bushi shpall listën: Synojmë vendin e dytë, përqendrim maksimal...

TIRANË, 24 maj /ATSH/ Trajneri i Kombëtares shqiptare U-21, Alban Bushi ka dalë ditën e sotme në një konferencë për mediet, ku ka bërë...

U-17/ Trajneri Bulku vlerëson miqësoren me Bosnjën: Morëm sinjalet që prisnim

TIRANË, 20 maj /ATSH/ Shqipëria e 17-vjeҫarëve luajti ditën e djeshme ndeshjen e parë miqësore, nga dy që janë në program, ndaj Bosnjë-Hercegovinës, në...

Camolese, seminar me trajnerët e zyrave rajonale të FSHF: Kështu përmirësojmë...

TIRANË, 19 maj /ATSH/ Drejtoria Teknike e Federatës Shqiptare të Futbollit organizoi një seminar teorik dhe praktik me trajnerët e ekipeve përfaqësuese rajonale nga...

FUTBOLL – Werder Bremen shkarkon trajnerin Kohlfeldt

BERLIN, 18 maj /ATSH-AA/ - Ekipi i Werder Bremen njoftoi se Florian Kohlfeldt nuk është më shefi i stafit teknik. Në deklaratën e klubit theksohet...

Edi Reja ndjek nga afër stërvitjet e përfaqësueseve rajonale të Shkodrës:...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, ka ndjekur ditën e djeshme seancat stërvitore të Përfaqësuese Rajonale të Shkodrës për grupmoshat...

Grumbullimi i Kombëtares U-15, flet trajneri Dama: Ka elementë shumë cilësorë

https://www.youtube.com/watch?v=9585OGWbeuI&feature=emb_imp_woyt TIRANË, 2 mars /ATSH/ Shqipëria e 15-vjeҫarëve, nën drejtimin e trajnerit Armand Dama, është duke zhvilluar një grumbullim 3-ditor në kompleksin Tropikal, për të...

FSHF zbulon emrat e trajnerëve të ekipeve Kombëtare të moshave

TIRANË, 4 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur për emrat e trajnerëve të ekipeve Kombëtare të moshave. Zyra e Shtypit në...

Prezantohet trajneri i ri i Tiranës, Orges Shehi: Krenar dhe i...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Orges Shehi, është prezantuar sot si trajneri i ri i "Tiranës" në ambientit e “Selman Stërmasit” nga presidenti i klubit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA