Ballina Etiketimet Trajner

Etiketim: trajner

FSHF zbulon emrat e trajnerëve të ekipeve Kombëtare të moshave

TIRANË, 4 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur për emrat e trajnerëve të ekipeve Kombëtare të moshave. Zyra e Shtypit në...

Prezantohet trajneri i ri i Tiranës, Orges Shehi: Krenar dhe i...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Orges Shehi, është prezantuar sot si trajneri i ri i "Tiranës" në ambientit e “Selman Stërmasit” nga presidenti i klubit...

FUTBOLL – Paulo Sousa trajneri i ri i kombëtares polake

VARSHAVË, 22 janar /ATSH-PAP/ - Polonia caktoi portugezin Paulo Sousa si menaxherin e ri të skuadrës kombëtare të futbollit. Paulo Sousa (50 vjeç) do të...

Reja: Viti 2020 i vështirë dhe jo normal, por pozitiv në...

TIRANË, 30 dhjetor /ATSH/Trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka bërë bilancin e vitit që po lëmë pas në futboll. Në një...

Ndarja nga jeta e Shkëlqim Troplinit/ Duka: Një ndër kampionët e...

TIRANË, 10 nëntor /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka shprehur sot ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-sportistit dhe trajnerit Shkëlqim...

Futboll/ De Biasi pranë stolit të përfaqësueses së Iranit

TIRANË, 23 janar /ATSH/ - Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi duket se ka gjetur destinacionin e tij të ardhshëm. Bëhet fjalë...

Zyrtare – Jose Mourinho është trajneri i ri i “Tottenham”

TIRANË, 20 nëntor /ATSH/ Jose Mourinho është trajneri i ri i londinezëve të "Tottenham Hotspur". Kur ka kaluar më pak se një vit nga koha...

Futboll – Dëmtohet Berisha, Reja thërret një tjetër portier

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ Portieri Etrit Berisha është larguar sot nga grumbullimi me Kombëtaren shqiptare për shkak të një dëmtimi, ndërsa është gjetur menjëherë...

FUTBOLL – Shkarkohet trajneri i kombëtares greke

ATHINË, 15 korrik /ATSH-AFP/ - Angelos Anastasiadis u shkarkua nga posti i trajnerit të Greqisë nga Federata Greke e Futbollit, vetëm tetë muaji pas...

Zyrtare, Maurizio Sarri trajner i Juventusit

TIRANË, 16 Qershor /ATSH/ -Tashmë është zyrtare, Maurizio Sarri emërohet trajnerin i Juventusit në Serinë A. Tekniku 60-vjeçar italian është liruar nga kontrata ne...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA