Ballina Etiketimet TOB

Etiketim: TOB

AIDSSH deklasifikon dosjen e TOB, 45 artistë survejoheshin nga Sigurimi i...

TIRANË, 12 maj /ATSH – I. Vata/ Në kuadër të kurimit të së shkuarës, Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit deklasifikon...

FOTO/ Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit, një tjetër xhevahir i...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Kryeministri i vendit, Edi Rama ka publikuar foto nga pamja e re e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, godina e...

FOTO/ Margariti: Teatri i Operas i rikthehet publikut në fund të...

TIRANË, 30 janar/ATSH/ - Në Teatrin Kombëtar të Operas, ku po ndërhyhet pas më shumë se 60 vitesh, po vijon puna për rehabilitimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA