Ballina Etiketimet TKOBAP

Etiketim: TKOBAP

Pakti për Universitetin/ Rikthehet tradita e laboratorit, studentët më të mirë...

TIRANË, 22 qershor /ATSH/ Ministrja e Kulturës, Elva Margariti u shpreh sot se “bashkë me ambientet e rinovuara të Teatrit Kombëtar të Operës dhe...

Koncerti/ Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit risjell repertorin e Fitnete...

TIRANË, 14 qershor /ATSH – B. Naska/ Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit organizoi javën e kaluar një koncert të njërës prej këngëtareve ikonë...

102 artistë të rinj pjesë e TKOBAP/ Çela: Dëshmi e punës...

TIRANË, 21 janar/ATSH-Bledi Naska/ Angazhimi dhe debutimi i artistëve të rinj mbetet prioritet për Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit. Angazhimi i të rinjve është...

Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit/ Margariti: Synimi, të mund të...

TIRANË, 6 tetor /ATSH/ Ministrja e Kulturës, Elva Margariti deklaroi sot Teatri Kombëtar i Operës dhe Baletit përveç financimit nga buxheti i shtetit, të...

FOTO/ Pakti për Universitetin, marrëveshje mes Universitetit të Arteve dhe Teatrit...

TIRANË, 4 tetor /ATSH/ - Në kuadër të Paktit për Universitetin, u nënshkrua marrëveshja e bashkëpunimit me rektorin e Universitetit të Arteve, Kastriot Çaushi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA