Ballina Etiketimet Titulli

Etiketim: titulli

Titulli “Martir i Demokracisë” katër të përndjekurve politikë

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta, me propozim të Autoritetit për Informimin mbi Dokumentet e Ish-Sigurimit të Shtetit, vlerësoi me Titullin e...

FUTBOLL – Reali i Madridit: Titullin ta festojmë në shtëpi

MADRID, 15 korrik /ATSH-AA/ - Futbollistët e Realit të Madridit kanë rastin që me fitoren ndaj Villarreal-it, një javë para përfundimit të La Ligës,...

FUTBOLL – Reali drejt titullit kampion

MADRID, 3 korrik /ATSH-AA/ - Reali i Madridit mposhti skuadrën e Getafes me rezultatin 1:0 të enjten duke thelluar avantazhin në garën për titullin...

Titulli “Mjeshtër i Madh” për futbollistin e shquar Ferid Rragami dhe...

TIRANË, 2 qershor /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi sot me titullin “Mjeshtër i Madh” dy figura të spikatura të sportit shkodran dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA