Ballina Etiketimet Testime

Etiketim: testime

Në dhjetor futet testimi i shpejtë

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, deklaroi sot se në muajin dhjetor në vendin tonë do të fillojë aplikimi...

Testimi në banesë i qytetarëve për COVID/ Rama: Mirënjohje bluzave të...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Në luftën kundër COVID-19, një rol të rëndësishëm luajnë edhe ekipet e bluzave të bardha në terren, të cilët kryejnë testimet...

“Nëse mbeti kjo luftë për pikat e Lulit, kemi marrë fund...

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/ “Në Shqipëri nga qershori në nëntor janë rritur dhe do të vijojnë të rriten testimet për COVID-19”. Kështu deklaroi sot Kryeministri Edi...

Testimet për COVID-19/ Fico: Përgjigjet 24 deri në 72 orë, ka...

TIRANË, 17 nëntor/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, tha të martën se, "sot që flasim ISHP kthen përgjigjen e testimit të...

Testimet aq sa ka kërkuar Komiteti i Ekspertëve/ Zinxhiri i infeksionit...

TIRANË, 16 nëntor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se çështja e testimeve për COVID-19 është bërë qesharake në Shqipëri ndërkohë që edhe në...

“Do të financojmë 300 mijë teste të shpejta”/ Manastirliu: Testimet po...

-Strategji e targetuar për testimet, s’ka asnjë vend ku testimet e ndalën valēn e dytë të epidemisë- TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

Vaksina antiCOVID/ Rama: Do përgatitemi të jemi gati kur të arrijë,...

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/ “Për vaksinën, disa shtete po bëjnë lëvizje mes njëri-tjetrit. Unë nuk e di se kur do vijë tek ne. Por siç...

Manastirliu: Do të sigurojmë testet e shpejta

TIRANË, 11 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale, Ogerta Manastirliu gjatë bashkëbisedimit me gazetarët në Kryeministri ka deklaruar se testimet janë rritur me...

Komiteti Teknik i Ekspertëve i hap rrugën testimit të shpejtë/ Qytetari...

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/ Shefja e departamentit të Epidemiologjisë pranë Institutit të Shëndetit Publik, Silva Bino deklaroi sot se Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar...

COVID-19/ Meta: Testimi veprim themelor, të rritet numri

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Presidenti Ilir Meta tha sot se "është shumë shqetësuese që Shqipëria është e fundit në Europë për numrin e testimeve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA