Ballina Etiketimet Të rinjtë

Etiketim: të rinjtë

Zgjidhje përfundimtare problematikave të venddepozitimit të Durrësit

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ - Aksioni kombëtar “Të pastrojmë Shqipërinë që duam” nisi në orën 09:00 të mëngjesit të ditës së sotme dhe do...

Ermal Meta para të rinjve në Tiranë: Nëse do të rilindja,...

TIRANË,1 qershor /ATSH-A.ALLA/ - Këngëtari i njohur Ermal Meta, i cili do të performojë për publikun kryeqytetas sonte në mbrëmje në sheshin ''Skënderbej'', ka...

Punësimi, orientim drejt formimit profesional

TIRANË, 12 maj/ATSH/- Qeveria po harton një program kombëtar punësimi, me qëllim që të kemi një ekonomi që prodhon dhe punëson. Deputeti i Partisë Socialiste,...

Të rinjtë e kryeqytetit më pranë teatrit

TIRANE,30 Mars/ATSH/ - Në skenën e Teatrit të Metropolit po vijon të shfaqet për të rinjtë pjesa teatrore “Romeo e Zhulieta”. Historia e njohur e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA