Ballina Etiketimet Të rinjtë

Etiketim: të rinjtë

Punësim apo vetëpunësim në sektorin rural/ Trajnohen 454 të rinj

TIRANË, 11 maj /ATSH/ 454 të rinj të moshave 18-39 vjeç, studentë, fermerë të rinj, apo të rikthyer nga emigrimi nga zona rurale apo...

Peleshi: Së bashku në 25 prill për të rinjtë

TIRANË, 17 prill/ATSH/- Të rinjtë do të jenë në fokus gjatë mandatit të tretë qeverisës. Kjo ka qenë ftesa që drejtuesi politik i qarkut...

Basha me të rinjtë në Elbasan: Arsimi dual shpëtim për të...

TIRANË, 11 prill/ATSH/  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të turin e takimeve në qytetin e Elbasanit, ka zhvilluar një bashkëbisedim dhe me të...

Basha me të rinjtë në Divjakë: Shqipëria me standarde europiane nis...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Kreu i PD, Lulzim Basha, gjatë vizitës së tij në qytetin e Divjakës, është ftuar nga të rinjtë për piknik. Duke...

Basha me të rinjtë në Belsh: Qeveria, asnjë zgjidhje për universitetet...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Në vizitën e tij në qytetin e Belshit, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një bashkëbisedim me të...

Floriana Garo fton të rinjtë: Të ndërtojmë të ardhmen në Shqipëri

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Floriana Garo, e kthyer nga Zvicra për të kontribuar për PD si zëdhënëse e fushatës, ka shpërndarë një mesazh të...

Gjiknuri e Denaj në Delvinë: PS ka program të posaçëm trajnimesh...

TIRANË, 3 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri shoqëruar nga kandidatja për deputete Anila...

Balla me të rinjtë në Elbasan: PS, e vetmja parti që...

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi një takim me të rinjtë e rajonit nr. 2 në Elbasan. Në hyrje...

Bardhi: Rinia, shtyllë kryesore e fushatës dhe e qeverisjes nesër

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi u takua me të rinj, studentë dhe votues për herë të parë,...

Bardhi në Belsh: Jo thjesht rotacion më 25 Prill, na duhet...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi u takua sot me dhjetëra të rinj të zonës së Belshit ku...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA