Ballina Etiketimet Të rinjtë

Etiketim: të rinjtë

Të rinjtë i rikthehen sipërmarrjeve në bujqësi/ Aris: Mora vendimin më...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Politikat mbështetëse të qeverisë kanë krijuar modele të reja zhvillimi në sektorin rural, duke bërë që të rinjtë të kthejnë...

Vokshi me të rinjtë në Laprakë: Në 25 prill keni në...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Koordinatorja e PD, Albana Vokshi bisedoi sot me të rinjtë në Laprakë, duke kërkuar angazhimin e plotë të tyre në...

Veliaj: Vetëm PS punon për të ardhmen e të rinjve; PD-ja...

TIRANË, 7 shkurt/ATSH/- Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, u ka bërë thirrje të rinjve të ndahen nga politika...

Meta: Të ulen tarifat në universitete për studentët

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Edukimit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me një përfaqësi të...

Kryemadhi me votues për herë të parë: Të rinjtë hartues dhe...

TIRANË, 17 janar /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Monika Kryemadhi zhvilloi mëngjesin e së dielës një takim në Tiranë, me të...

Kim e Veliaj me të rinjtë e Këndit Amerikan: Angazhimi qytetar...

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Klubi i Ambasadorëve të Natyrës i Këndit Amerikan në Tiranë organizoi një takim për të mirëpritur anëtarët e rinj dhe për...

Marrëdhëniet Shqipëri-SHBA/ Kim takim virtual me të rinjtë e Këndeve Amerikane

TIRANË, 11 prill/ATSH/ -Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka zhvilluar një takim virtual me të rinjtë nga Këndet tona Amerikane...

Vullnetarizmi i të rinjve/ Meta: Shqipëria e ka të domosdoshme një...

TIRANË, 10 janar /ATSH/ “Shqipëria e ka të domosdoshme një dimension të ri social dhe pozitiv”, është shprehur Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i...

FOTO/ Studentët njihen me trashëgiminë audiovizuale që ruhet në Arkivin Qendror...

TIRANË, 28 tetor /ATSH/ Në Arkivin Qendror Shtetëror të Filmit një grup studentësh u njohën sot jo vetëm me trashëgiminë audiovizuale të AQSHF, por...

VIDEO/ “T’i japim vetes një shans të dytë”, videomesazhi i të...

TIRANË, 6 shtator/ATSH/ Nga qyteti i një mbi një dritareve, të rinjtë kanë ndarë një mesazh jetik për Beratin në një mënyrë krejt të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA