Ballina Etiketimet Tare

Etiketim: Tare

FUTBOLL – Muriqi: Në transferimin tim te Lazio ka rol edhe...

ROMË, 16 tetor /ATSH-AA/ - Futbollisti i ri i Lazio-s, sulmuesi kosovar Vedat Muriqi, deklaroi se në transferimin e tij mes tjerash ka pasur...

Shqipëria merr kryesimin e OSBE/ Zv.ministri Tare: Historike, në fokus dialogu...

TIRANË, 9 janar /ATSH - A. Fortuzi/ Marrja e Presidencës së OSBE nga vendi ynë është një ngjarje historike që konfirmon se Shqipëria i...

Welbeck largohet nga “Arsenali”, kërkohet nga “Lazio” e Igli Tares

TIRANË, 27 maj /ATSH/ - "Lazio" hedh sytë nga Danny Welbeck i "Arsenalit". Futbollisti nuk është aktivizuar shumë me “Topçinjtë” për shkak të një dëmtimi...

Tare: Më shumë përgjegjësi për imazhin e vendit tonë

TIRANË, 6 Mars /ATSH/ - “Unë mendoj që gjëja e duhur e opozitës është që të rikthehet në Parlament. Sepse vetëm aty mund të...

Nivica destinacion turistik, 2 800 vizitorë gjatë 2018

TIRANË, 25 shtator/ATSH/- "Nga zero turistë që vinin në fshatin Nivicë, vetëm gjatë këtij viti rreth 2 800 vizitorë kanë vizituar këtë zonë me...

FOTO/22 artistë të huaj vendosin rezidencën e artit në Nivicë

TIRANË, 23 shtator/ATSH-Maela Marini/ 22 artistë dhe aktorë nga Spanja, Italia, Rumania dhe Turqia kanë vendosur rezidencën e tyre të artit në fshatin Nivicë...

Transferimi i De Vrij “përplas” Taren me Ausilion

TIRANË, 15 Maj/ATSH/ -Transferimi i mbrojtësit holandez, De Vrij nga Lazio drejt Interit duket se ka ndezur gjakrat mes të dy skuadrave që do...

Auron Tare në krye të Këshillit Shkencor të Pasurive Botërore Nënujore...

TIRANE, 25 Prill/ATSH/- Për herë të parë, kryetari i Këshillit Shkencor dhe Teknik të Pasurive Botërore Nënujore në Unesco do të drejtohet nga një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA