Ballina Etiketimet Tabaku

Etiketim: Tabaku

Tabaku: Qeveria do të rrisë përsëri tarifat e pastrimit

TIRANË 23 tetor /ATSH-I.Vata/- Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku deklaroi sot se qeveria do të rrisë përsëri tarifat e pastrimit, që t'i çojë para...

Tabaku: Integrimi nuk është prioritet për qeverinë

TIRANË, 20 tetor /ATSH – I. Vata/ Kryetarja e Këshillit Kombëtar të Integrimit, Jorida Tabaku, në nisje të mbledhjes së radhës të Këshillit, falënderoi BE...

Tabaku: OSHEE i çoi paratë e shqiptarëve në parajsa fiskale

TIRANË 17 tetor /ATSH-I.Vata/ Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi se OSHEE paratë e shqiptarëve i ka çuar në kompani offshore. Tabaku shprehet se,...

Tabaku: Borxhi publik ka shkuar në 80 %

TIRANË 14 tetor /ATSH-I.Vata/ Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se borxhi publik ka shkuar në 80 % e bashkë me PPP,...

Tabaku: Investimet nuk prodhojnë rritjen e dëshiruar ekonomike

TIRANË 13 tetor /ATSH-I.Vata/ Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar sot lidhur me situatën ekonomike në vend, ndërsa iu referua edhe deklaratës...

Tabaku: Lidhja mes mafies dhe politikës po pengon integrimin

TIRANË, 2 tetor/ATSH/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku reagoi sot pas raportit të fundit të Global Initiative Network mbi indeksin e krimit dhe...

Tabaku: Kemi numrin më të lartë të azilkërkuesve në Evropë

TIRANË 30 shtator /ATSH-I.Vata/ Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar sot në lidhje me numrin më të lartë të azilkërkuesve në Evropë. Në...

Tabaku: Seancë dëgjimore me Autoritetin e Konkurrencës për çmimin e bukës

TIRANË, 29 shtator/ATSH/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku kërkoi sot seancë dëgjimore në Komisionin e Ekonomisë me Autoritetin e Konkurrencës, lidhur me rritjen...

Padi për shpifje ndaj Veliajt, Tabaku: Kam besim te vendimi i...

TIRANË 27 shtator /ATSH-I.Vata/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ishte sot në SPAK në seancën gjyqësore për padinë që ka ngritur ajo për...

Tabaku: Një qeveri e djathtë e PD-së do luftonte për taksa...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/ Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se "varfërimi i çdo familje shqiptare është vizioni ekonomik i Ramës". Në reagimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA