Ballina Etiketimet Spital

Etiketim: spital

Transformim rrënjësor i kompleksit spitalor Kukës dhe maternitetit të ri/ Investimi...

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Në Kukës vijon puna për ndërtimin e spitalit të ri rajonal, i cili po kthehet në një strukturë moderne të shërbimit...

Spitali i Traumës: Kemi pritur 29 mijë urgjenca, po punojmë me...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Spitali i Traumës në një reagim ndaj deklaratave të sotme të ish-deputetit të PD-së, Bardh Spahia, u shpreh se janë pritur...

COVID-19 dhe gripi, Manastirliu: Në vjeshtë-dimër dyfishojmë kapacitetet spitalore

TIRANË, 15 shtator/ATSH/ “Urgjencat kirurgjikale gjatë periudhës së vjeshtë-dimrit është vendosur të jetë në spitalin universitar të Traumës, pas eksperiencës së mirë në muajt...

Nënë Mariana kthehet në shtëpi e shëruar nga COVID-19/ Fjalë zemre...

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vlerësoi sot punën e palodhur të ekipit mjekësor për të shpëtuar jetë në situatën e pandemisë nga COVID-19. Ai...

Nis terapia e plazmës, Manastirliu: Po trajtohen 16 pacientët e parë,...

TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, vlerësoi gjestin e dhurimit të gjakut nga kryetari i bashkisë së Tiranës Erion...

“Shumë faktorë çojnë në rëndimin psikologjik”/ Mjekja Kolovani: Pacientët kanë komunikim...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Mjekja e Qendrës Universitare "Nënë Tereza", Entela Kolovani, duke folur sot për mënyrën sesi trajtohen pacientët e infektuar me COVID-19 në...

Reagimi/ Spitali “Shefqet Ndroqi”: 65-vjeçari trajtohej me terapinë e plotë të...

TIRANË, 3 shtator/ATSH/ Spitali “Shefqet Ndroqi” reagoi pas vetëvrasjes së 65-vjeçarit Hasan Mira. Në reagimin zyrtar thuhet se viktima po trajtohej për pneumoninë e shkaktuar...

Sfidat e stafit në pandemi/ Drejtoresha e OBSh-së në Shqipëri viziton...

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Drejtoresha për Shqipërinë e OBSh-së, Dr. Bettina Menne vizitoi të mërkurën Spitalin COVID2 - Spitalin Universitar "Shefqet Ndroqi" në Tiranë ku...

SHBA – Vëllai i presidentit Trump shtrohet në spital

NJU JORK, 14 gusht /ATSH-DPA/ - Robert Trump, vëllai më i vogël i presidentit Donald Trump, është shtruar në spital në Nju Jork, konfirmoi sot...

Foto/ Skuadra e re e infermierëve që iu bashkua ekipeve mjekësore...

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, shprehu sot krenarinë për skuadrën e re të infermierëve që ju bashkua ekipeve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA