Ballina Etiketimet Specialitete

Etiketim: specialitete

Investime në poliklinikën nr. 1, Manastirliu: Caktimi i koronarografisë online tek...

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar poliklinikën e specialiteteve nr. 1 në Tiranë, ku sapo është investuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA