Ballina Etiketimet Shorti

Etiketim: shorti

Edicioni i ri i futbollit të femrave, hidhet shorti

TIRANË 25 shtator /ATSH-I.Vata/ Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar paraditen e kësaj të shtune hedhjen e shortit për edicionin e ri të Kampionatit...

Kampionati i futbollit 9×9, përcaktohet kalendari i plotë

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit organizoi këtë të mërkurë hedhjen e shortit për edicionin e tretë të kampionatit kombëtar të futbollit “Sunday...

FSHF, hidhet shorti për Kategorinë e Dytë 2021-2022

TIRANË, 3 shtator /ATSH/ Kampionati i Kategorisë së Dytë do të ngrejë siparin e edicionit të ri duke nisur nga 19 shtatori, për t’u...

Finalja e “Conference League”, në Tiranë

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Futbolli shqiptar ishte sot në qendër të skenës së madhe europiane futbollistike. Filloi rrugëtimi i kompeticionit më të ri për klube, UEFA...

Kupat e Europës/ Teuta dhe Laçi njohin rivalët e fazës play-off

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ - Teuta dhe Laçi janë dy klubet shqiptare që kanë kaluar me sukses raundin e dytë të kompeticionit “UEFA Conference League”,...

Kategoria Superiore 2021/22, hidhet shorti në “Air Albania”

TIRANË, 30 korrik /ATSH/ Kategoria Superiore do të nisë më 11 shtator rrugëtimin e saj të 83-të. Këtë të premte, në stadiumin “Air Albania”...

Të premten, shorti për Kategorinë Superiore dhe Kategorinë e Parë

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Kalendari i Kategorisë Superiore 2021/22 dhe ai Kategorisë së Parë do të zbardhen këtë javë. Ditën e premte, në ambientet e sallës së...

KQZ/ Përcaktohet me short renditja e subjekteve zgjedhore në fletën e...

TIRANË, 18 mars /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve në mbledhjen e sotme pas hedhjes së shortit për përcaktimin e renditjes së subjekteve zgjedhore në...

Femrat U-17/ Hidhet shorti për kualifikueset e Europianit, Shqipëria vend organizator

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Në Nion të Zvicrës, në selinë e UEFA-s, është hedhur ditën e sotme shorti për UEFA European Women’s Under-17 Championship....

Përzgjedhja e monitoruesve për 12 qarqet/ KQZ: Hedhja e shortit më...

TIRANË, 22 shkurt /ATSH – I. Vata/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve  ka njoftuar sot për hedhjen e shortit për përzgjedhjen e monitoruesve në datën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA