Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Përfundon projekti i ndriçimit artistik të Kalasë së Shkodrës/ Atraksion turistik...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Projekti i ndriçimit artistik të Kalasë së Shkodrës tashmë ka përfunduar. Kryeministri Edi Rama publikoi pamje nga ky investim. “Mirëmëngjes dhe me...

Bushati: Biznesi në Shkodër në falimentim nga rënia e konsumit

TIRANË, 18 shkurt /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD në qarkun e Shkodër, Helidon Bushati, takoi sot disa biznese në dalje të...

Manastirliu: Nis vaksinimi i kombinuar për stafet mjekësore dhe të moshuarit,...

TIRANË, 16 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se ditën e sotme janë...

Peleshi: FA pranë banorëve të prekur nga përmbytjet në zonën e...

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ Forcat e Armatosura dhe Ministria e Mbrojtjes vijojnë të jenë pranë banorëve të prekur nga përmbytjet në zonën e Nënshkodrës. Ministri...

Nis vaksinimi antikovid në Shtëpinë e të Moshuarve në Shkodër/ Rama:...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ Në Shtëpinë e të Moshuarve në Shkodër nisi sot vaksinimi antikovid. Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Nis procesi i vaksinimit antikovid për mjekët dhe infermierët në Shkodër

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ Në Shkodër nisi sot procesi i vaksinimit antikovid, i cili po aplikohet fillimisht te bluzat e bardha dhe për të vijuar...

Basha i bllokuar rrugës për në Shkodër: Situata e rëndë, qeveria...

TIRANE, 13 shkurt/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i bllokuar në rrugë gjatë udhëtimit të tij për në Shkodër, gjatë një lidhje direkte...

Reshje bore përfshijnë vendin/ ARRSH: Drejtuesit e mjeteve të lëvizin me...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar, duke u nisur nga kushtet atmosferike në vend, ku bora ka mbuluar një pjesë të vendit, i bënë...

Braçe: Në vitin 2010 me shumë më pak reshje, qeveria e...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe teksa informoi mbi situatën e krijuar në Shkodër pas reshjeve intensive që kanë përfshirë vendin bëri të ditur...

Meta: Qeveria të shpallë Gjendjen e Fatkeqësisë Natyrore në zonat e...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta me anë të një reagimi kërkoi sot që qeveria të shpallë Gjendjen e Fatkeqësisë Natyrore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA