Ballina Etiketimet Shengjin

Etiketim: shengjin

Markata e peshkut në Shëngjin, dikur një depo e rrënuar tani...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Markata e peshkut në Shëngjin është e para e këtij lloji e ndërtuar në Shqipëri në dispozcion të peshkatarëve dhe tregtarëve,...

FOTO/Shëngjini, një ndër pikat turistike më të preferuara të bregdetit shqiptar

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Shëngjini, destinacioni që qartazi është diferencuar këtë sezon turistik për organizimin, pastërtinë, rregullin, nën përkushtimin e përditshëm të bashkisë Lezhë . Ministri...

Mbi 19000 shërbime mjekësore në qendrat shëndetësore verore, mes tyre shërbim...

TIRANË, 15 gusht/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka thënë se në qendrën shëndetësore të Shëngjinit, shërbimi mjekësor nuk ka të ndalur...

Pastrohet nga mbetjet plazhi i Kunes, më tepër hapësira për pushuesit...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ Bregdeti i Shëngjinit është pastruar tërësisht dhe është gati për pushuesit. Bashkia e Lezhës po i kushton vëmendje të gjitha plazheve të...

Shëngjin/ Hiqen parkimet e paligjshme, lehtësi në qarkullimin e pushuesve

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Në Shëngjin po vijon puna për mbarëvajtjen e sezonit turistik, duke garantuar jo vetëm pastërtinë e bregdetit, por edhe lehtësi në...

FOTO- Shëngjini përgatitet për sezonin turistik/ Ndërhyrje edhe në pastrimin e...

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ Shëngjini po përgatitet për nisjen e sezonit turistik, duke garantuar jo vetëm pastërtinë e bregdetit, por edhe një qytet e ambient...

Gati për sezonin turistik/ Pushuesit e parë kanë mbërritur në plazhin...

https://www.facebook.com/lezhebashkia/videos/354458632184932/?t=1   TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Pushuesit e parë kanë mbërritur në plazhin e Shëngjinit. Bashkia e Lezhës publikoi sot pamje nga plazhet e Shëngjinit, ku duket...

Lezha përgatitet për sezonin turistik, pastrohet plazhi i Shëngjinit

TIRANË, 15 maj/ATSH/ Bashkia e Lezhës vijon punën në bregdetin e Shëngjinit, për krijimin e kushteve sa më të përshtatshme për sezonin e ri...

Shëtitorja e re në Shëngjin, nxit interesin drejt plazhit të Kunes

TIRANË, 9 maj/ATSH/ Këtë verë Shëngjini do të ketë edhe një tjetër shëtitore që do të zgjatet në drejtim të Kunes. Shëtitorja e re në...

Shëngjini nis përgatitjet për sezonin turistik

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Shëngjini ka nisur të bëhet gati për sezonin turistik të këtij viti. Fillimisht puna është përqendruar në rehabilitimin e trotuareve dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA