Ballina Etiketimet Shendetesi

Etiketim: Shendetesi

PD: Ne do të sigurojmë paga 700 euro për infermierët dhe...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ "Shëndetësia është një nga dështimet më të mëdha të Edi Ramës”, deklaroi sot përfaqësuesi i PD, Gazment Koduzi. “Propaganda e Edi...

Transformimi i Urgjencës Kombëtare/ U reduktua me më shumë se dy...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se sot kemi një Urgjencë Kombëtare të dixhitalizuar, të qendërzuar, të transformuar, e cila me 100...

Manastirliu: Ky vit ka qenë luftë, po nuk jemi dorëzuar, do...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manatirliu, tha sot se nëse nuk do të ishin bërë investimet në shëndetësi menaxhimi...

Reforma e uljes së çmimit të barnave/18 milionë dollarë kursim familjeve...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, 18 milionë dollarë i kemi kursyer familjeve shqiptare nëpërmjet reformës së uljes së çmimit...

“S’mund t’i besohet finalja e luftës antikovid koalicionit tragjiko-komik”/ Halim Kosova...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se, "në këtë udhëkryq të luftës kundër kovidit nuk mund t’i besohet fati i finales...

“E keqja harrohet shpejt, e mira nuk ka fund”/ Rama: Sot...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sotse, “e keqja harrohet shpejt, e mira nuk fund dhe sot duket e pamundur për njerëzit se...

Katër maternitete në ndërtim/ Manastirliu inspekton punimet në maternitetin e ri...

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar punimet për ndërtimin e maternitetit të ri në Berat, një investim...

COVID-19/ Pipero: Vera do jetë më e qetë se vitin që...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Mjeku Pëllumb Pipero, gjatë një interviste televizive theksoi se kjo verë do të jetë shumë herë më e mirë se ajo...

COVID-19/ 1 134 të vaksinuar, 906 të shëruar, 1021 raste të...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot në lidhje me situatën e COVID-19 se në 24 orët e fundit...

Manastirliu-Veliaj inspektojnë qendrën e re shëndetësore në Kashar: Përfundon rehabilitimi i...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kanë inspektuar nga afër qendrën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA