Ballina Etiketimet Shahini

Etiketim: shahini

“Parlamenti i Nxënësve”/ Kushi: Zëri i tyre thelbësor për adresimin e...

TIRANË 24 shtator/ATSH/Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi deklaroi sot se zëri i “Parlamentit të Nxënësve” do të jetë thelbësor për të...

96 mësuesit e “RTSH Shkollë”/ Certifikata për kontributin e jashtëzakonshëm në...

TIRANË, 21 shtator/ 96 mësuesve që u bënë pjesë e "RTSH Shkollë" u janë shpërndarë certifikata për kontributin e jashtëzakonshëm dhënë në një kohë...

Shahini në gjimnazin “Shote Galica” në Fushë-Krujë: Nxënësit, plotësisht të ndërgjegjshëm...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Në ditën e parë të shkollës, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini vizitoi gjimnazin "Shote Galica" Fushë-Krujë, shkollë e...

Nis nesër viti i ri shkollor/ Mesazhi i ministres Shahini: Ndiqni...

TIRANË, 13 shtator /ATSH/- Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sportit, Besa Shahini, në një mesazh drejtuar të gjithë nxënësve dhe mësuesve, me rastin e...

Me maska e distancë sociale/ Nxënësit do të ritakohen nesër në...

TIRANË, 13 shtator/ATSH/Pas një kohe të gjatë larg shoqeve dhe shokëve të klasës, nxënësit do të ritakohen nesër në bankat e shkollës. Ministrja e Arsimit,...

Shahini me Parlamentin e Nxënësve: Partnerë të rëndësishëm në përpjekjet për...

TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Në prag të nisjes së vitit të ri shkollor, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka zhvilluar një takim...

Shahini takon homologun Likaj, në Kosovë/ Diskuton për përdorimin e platformës...

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Shqipëria dhe Kosova tashmë përdorin një kurrikul të përbashkët për arsimin parauniversitar. Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sportit, Besa Shahini zhvilloi një...

“Çfarë bëri Turi?”/ Rreth 12 mijë maturantë dhanë përgjigjen e saktë

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Rreth 12 mijë maturantë e kanë dhënë përgjigjen e saktë për pyetjen e diskutuar në testin e Maturës në lëndën e...

FOTO/ Shahini bashkëbisedim me nxënësit nga Durrësi për vitin e ri...

TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini, zhvilloi sot një bashkëbisedim me nxënës të Durrësit, zonë e prekur nga tërmeti,...

Viti i ri shkollor/ Detyrimet e protokollit antiCovid për mësuesit dhe...

TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Mësuesit dhe personeli ndihmës do të zbatojnë me rigorozitet detyrat për të siguruar mbarëvajtjen e procesit mësimor dhe për të shtuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA