Ballina Etiketimet Rafting

Etiketim: rafting

FOTO/ Rafting në lumin e Bistricës në Sarandë, adrenalina e kësaj...

TIRANË, 13 gusht /ATSH/ Sportet e ujit gjatë viteve të fundit në vendin tonë, janë kthyer në guida turistike mjaft të pëlqyera nga turistët...

Rafting në kanalin e Çukës, destinacioni i ri për turizëm aventure

Klosi: Biznes i ri për të promovuar dhe shtuar ofertën turistike në Sarandë TIRANË, 24 gusht/ATSH/- Pushuesit dhe turistët, që zgjedhin Sarandën për të kaluar...

FOTO/ Lumi i Vjosës në hartën e rafting në Shqipëri

TIRANË, 2 qershor/ATSH/ - Tashmë në lumin Vjosë mund të zhvillohet sporti i rafting, duke e shndërruar Tepelenën në një zonë me potencial turistik...

FOTO/ Rafting në Kanionet e Osumit, guida turistike e fundjavës edhe...

TIRANË, 6 maj /ATSH/ - Rafting në Kanionet e Osumit është tashmë një nga guidat më të preferuara të turistëve të huaj. Turistët e huaj...

FOTO/ Turistët e aventurës rafting në Shkumbin mes adrenalinës dhe gjurmëve...

TIRANË, 23 prill /ATSH/ - Turistë e aventurës këtë fundjavë kanë shijuar bukuritë natyrore dhe adrenalinë e rafting në lumin Shkumbin. Përveç peizazhit fantastik që...

FOTO/ Turistët e aventurës shijojnë adrenalinën e rafting në Funar, perla...

TIRANË, 10 prill /ATSH/ - Fshati Funar një nga perlat turistike rreth 20 kilometra larg qytetit të Elbasanit ka mirëpritur turistët e aventurës të...

FOTO/ Fundjava tërheq turistët e aventurës në Kanionet e Osumit

TIRANË, 8 prill /ATSH/ - Fundjava në Kanionet e Osumit ka mirëpritur turistët e aventurës të cilët kanë shijuar pamjet e mrekullueshme që ofrojnë...

Profesori italian i raftingut vlerëson punën e Ramës: Shqipëria, destinacion surprizë...

BERAT, 16 mars /ATSH/ - Në takimin e zhvilluar në qytetin e Beratit nga kryeministri, Edi Rama me tur operatorët turistikë të këtij qarku,...

FOTO/ Rafting tërheq turistët e aventurës në lumin Shkumbin

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/ - Shqipëria tashmë e kthyer në një destinacion turistik gjithëvjetor po tërheq përherë e më shumë turistë vendas dhe të...

Shkumbini vendoset në hartën e rafting në Shqipëri

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/- Tashmë në lumin Shkumbin mund të zhvillohet sporti i rafting, duke e shndërruar Qarkun e Elbasanit në një zonë me potencial...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA