Ballina Etiketimet Qytetare

Etiketim: qytetare

Manastirliu, apel qytetarëve: Sot është dita kur duhet të peshojmë mirë...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, u bëri apel qytetarëve që sot më shumë se kurrë secili të marrë...

COVID-19/ Rama apel qytetarëve: Mbrohuni nga dezinformimi, vendi ynë infektime nën...

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u bëri apel sot qytetarëve të zbatojnë masat për parandalimin e përhapjes së COVID-19, ndërsa theksoi se vendi...

COVID-19/ Mjekja Silvana Çeliku: Të bësh politikë me jetët e njerëzve...

TIRANË, 11 nëntor/ATSH/ Doktoreshë Silvana Çeliku, shefe e repartit të Gjinekologjisë Onkologjike, tha sot se “të bësh politikë me jetët e njerëzve e me...

Mesazhi i prof. Perlat Kapisyzit: Virusi më agresiv, mbajtja e maskës...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për agresivitetin e virusit, ka...

Situata në Kakavijë/ Mjekë e infermierë pranë qytetarëve të bllokuar në...

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Ekipet mjekësore ndodhen në terren për t'u ardhur në ndihmë qytetarëve të bllokuar në radhë, në pritje për të kaluar pikën...

Qytetarët besim solid tek Policia e Shtetit, 4-fishim i thirrjeve tek...

TIRANË, 8 gusht/ATSH/- Besueshmëria e qytetarëve tek Policia e Shtetit është rritur dhe është solide dhe kjo dëshmohet edhe nga katërfishimi i thirrjeve në...

Drejtoria e Transportit Rrugor: 1 167 796 qytetarë dhe subjekte morën...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor u ka shërbyer gjatë muajit korrik 1 167 796 qytetarëve dhe subjekteve. DPSHTRR njofton...

Meta: Shërim të shpejtë Veliajt, qytetarët të zbatojnë udhëzimet për mbajtjen...

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Presidenti Ilir Meta duke i uruar shërim sa më të shpejtë kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj bëri apel sot...

Brataj, apel qytetarëve: Mos dilni nëse keni simptoma apo jeni pozitivë...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Drejtori i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj, u bëri sërish apel sot qytetarëve të zbatojnë masat kundër përhapjes së...

COVID-19/ Apeli i mjekes kardiologe: Nuk mund t’ia dalim pa ndihmën...

TIRANË, 25 korrik/ATSH/ Mjekja kardiologe, Ina Reftllari u ka drejtuar një apel sot qytetarëve, ku kërkoi zbatimin e masave që frenojnë përhapjen e infeksionit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA