Ballina Etiketimet QSUT

Etiketim: QSUT

FOTOGALERI-Depoja Qendrore e Barnave në QSUT/ 7 vjet më parë një...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ Depo Qendrore e Barnave në QSUT, ku 7 vjet më parë mbaheshin jashtë çdo standardi ilaçet, tashmë e rikonstruktuar tërësisht...

Depoja Qendrore e Barnave në QSUT, shëmbëlltyrë e punës për shëndetësinë...

TIRANË, 20 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka publikuar fotot e Depos Qendrore të Barnave bë QSUT e rikonstruktuar tërësisht...

Akuzuan për mungesë shërbimi/ QSUT sqaron rastin dhe hedh poshtë çdo...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” reagoi lidhur me akuzat që dy motra kanë bërë për mungesë shërbimi ndaj babait të tyre...

Gjykata vendos “Arrest me burg” për gjyqtaren e Krujës dhe mjekun...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH / Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për gjyqtaren Enkelejda...

Realizohet për herë të parë me metoda të avancuara një ndërhyrje...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Një ndërhyrje e rrallë në gjëndrën mbiveshkore, me metoda të avancuara, është realizuar për herë të parë në shërbimin e Urologjisë...

Historia e 53-vjeçares në kushte të vështira financiare/ Samijes i mundësohet...

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Samije Gerbeti tashmë është punonjësja më e re në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’. Pasi historia e saj u bë publike në një...

Ndërhyrje e rrallë në veshka në QSUT/ Nuk u realizua dot...

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë lajmin e mirë për një ndërhyrje të vështirë të realizuar nga...

Ndërhyrje dhe aparat i posaçëm që iu rikthen dëgjimin/ Realizohet për...

- Pesë fëmijët e parë kanë kryer ndërhyrjen e kushtueshme në QSUT, me financim 100% nga shteti - TIRANË, 7 tetor/ATSH/ Realizohet me sukses implanti...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 97 të shëruar, 121 raste të reja...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 121 raste të reja me...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 65 të shëruar, 144 raste të reja,...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 144 raste të reja pozitive...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA