Ballina Etiketimet Qender

Etiketim: qender

Mbi 14 mijë pushues kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore...

TIRANË, 24 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrën e plazhit të vjetër në Durrës, një nga 29 qendrat...

Qendër e re shëndetësore në Fier/ Rreth 35 mijë banorë shërbim...

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Rreth 35 mijë banorë të Fierit do të kenë një qendër të re shëndetësore me standardet më të mira. Ministrja e Shëndetësisë...

Manastirliu nga Qendra Shëndetësore nr. 2 në Lushnjë: Javën e ardhshme...

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit në Lushnjë, ku ka bërë me...

Manastirliu inspekton qendrën shëndetësore të Ishmit: Hartohen protokollet për turizmin, hapim...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu inspektoi punimet në qendrën shëndetësore të Ishmit, në Durrës, e cila po ndërtohet...

Spanja hap qendrën e parë për përkujtimin e viktimave të terrorizmit

MADRID, 1 qershor /ATSH-ANSA/ - Spanja sapo ka përuruar qendrën e parë kombëtare për përkujtimin e viktimave të terrorizmit, në Vitoria. Vendi i përzgjedhur ka...

Qendra e Ndihmës Ligjore pranë Ministrisë së Drejtësisë ka trajtuar 553...

TIRANË, 17 maj/ATSH/ Përgjatë vitit 2021 Qendra e Ndihmës Ligjore pranë Ministrisë së Drejtësisë ka trajtuar plot 553 raste. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj publikoi...

Qendra e re shëndetësore e Zall-Bastarit/ Manastirliu: Modeli i qendrave që...

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Situata e pandemisë nuk e ka ndalur punën për transformimin e qendrave të kujdesit parësor në zemër të komunitetit. Ministrja e Shëndetësisë...

Vijon vaksinimi masiv në ditën e 4 në Shkodër/ Mbi 65...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Që prej 11 janarit kur nisi vaksinimi kundër virusit të Sars-Cov-2, në Shkodër janë vaksinuar mbi 10 mijë qytetarë, ndërsa në...

Qendër e re shëndetësore në Katund Sukth, Manastirliu: Moment delikat, duhet...

TIRANË, 2 mars/ATSH/ Qendra shëndetësore Katund Sukth, në Durrës sot garanton paketën e plotë të shërbimeve të kujdesit parësor, në kushte dhe standarde bashkëkohore,...

Themelohet Qendra gjermane e Inteligjencës Artificiale kundër pandemive

BERLIN, 19 shkurt /ATSH-AA/ - Instituti Robert Koch (RKI), i cili kryen studime në fushën e sëmundjeve infektive në Gjermani dhe e informon qeverinë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA