Ballina Etiketimet Qender

Etiketim: qender

Vijon vaksinimi masiv në ditën e 4 në Shkodër/ Mbi 65...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Që prej 11 janarit kur nisi vaksinimi kundër virusit të Sars-Cov-2, në Shkodër janë vaksinuar mbi 10 mijë qytetarë, ndërsa në...

Qendër e re shëndetësore në Katund Sukth, Manastirliu: Moment delikat, duhet...

TIRANË, 2 mars/ATSH/ Qendra shëndetësore Katund Sukth, në Durrës sot garanton paketën e plotë të shërbimeve të kujdesit parësor, në kushte dhe standarde bashkëkohore,...

Themelohet Qendra gjermane e Inteligjencës Artificiale kundër pandemive

BERLIN, 19 shkurt /ATSH-AA/ - Instituti Robert Koch (RKI), i cili kryen studime në fushën e sëmundjeve infektive në Gjermani dhe e informon qeverinë,...

Veliaj: 5 qendra sociale në gatishmëri për këdo që ka nevojë

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/- Në këto ditë të ftohta dimri, sidomos si kjo e sotmja, ku qyteti u mbulua nga dëbora, Bashkia e Tiranës me...

Dhurimi i gjakut nga të huajt që jetojnë në Shqipëri, akt...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Presidenti Ilir Meta ishte sot i pranishëm në seancën e dhurimit vullnetar të gjakut, të organizuar nga një grup shtetasish të...

Qendra Shëndetësore Vorë përgënjeshtron akuzat e LSI-së: Në magazinë ka gjendje...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Qendra Shëndetësore Vorë përgënjeshtroi sot akuzat e Lëvizjes Socialiste për Integrim lidhur me mungesën në magazinën e kësaj qendre të masave...

Shqipëri-Greqi, ngrihet në Kakavijë qendra e përbashkët e bashkëpunimit policor-doganor

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Zv.ministri i Brendshëm, Julian Hodaj firmosi sot me homologun grek Eleftherios Oikonomou marrëveshjen për ngritjen dhe funksionimin e Qendrës së përbashkët...

Drekë festive për njerëzit në nevojë në qendrat sociale të Tiranës/...

TIRANË, 25 dhjetor /ATSH/ Dreka e Krishtlindjes u festua sot në të gjitha qendrat sociale të Tiranës, në të cilat u shërbye për grupe...

Ndihma juridike falas/ Përurohet një tjetër qendër në Pogradec, i shërben...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Në Pogradec u hap sot një tjetër qendër e ndihmës juridike falas që do t'i shërbejë qytetarëve dhe sidomos kategorive të...

ITALI – Vatikani hap qendër pritjeje për refugjatët

ROMË, 12 tetor /ATSH-AFP/ - Një ndërtesë në Romë, që u përket murgeshave, do të shndërrohet në një qendër pritjeje për rreth 60 refugjatë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA