Ballina Etiketimet Qender shendetesore

Etiketim: qender shendetesore

Transformohet rrënjësisht qendra shëndetësore në Kutalli të Beratit

TIRANË, 24 janar/ATSH/ - Qendra Shëndetësore në Kutalli të Beratit i është nënshtruar programit të rehabilitimit duke u transformuar rrënjësisht me kushte moderne. Ministrja e...

Qendra shëndetësore në Allias, shërbim dhe kushte më të mira për...

TIRANË, 7 janar/ATSH-Maela Marini/ Qendra Shëndetësore në Allias, Tiranë, është një nga 80 qendrat shëndetësore të rindërtuara me themel gjatë fazës së parë të...

Qendra shëndetësore në Laprakë shërbim 24 orë për urgjencat pediatrike

  TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, inspektoi në orët e mbrëmjes qendrën shëndetësore të Laprakës, e cila është kthyer...

Rehabilitimi i qendrës shëndetësore nr. 8 përfitojnë 86 mijë banorë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/1966856343430289/ TIRANË, 11 dhjetor/ATSH/- Mbi 86 mijë banorët e Njësisë nr. 5 në Tiranë tashmë e marrin shërbimin e kujdesit parësor në standarde bashkëkohore, me...

Lushnjë- Qendër e re shëndetësore për banorët e fshatit Babunjë

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/358412024932618/ TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ - Banorët e fshatit Babunjë në njësinë Administrative Gradishtë, Lushnjë, kanë tashmë një qendër të re shëndetësore. Në ceremoninë e përurimit të...

Fier/ Qendra Shëndetësore Nr. 1 merr emrin “Marko Veshka”

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ - Pas rikonstruksionit, Qendra Shëndetësore Nr. 1 në qytetin e Fierit do të marrë emrin e një personi human dhe të respektuar,...

300 qendra shëndetësore do të ndërtohen në 3 vite

TIRANË, 28 shtator/ATSH/ - "Sot ne po rindërtojmë në Shqipëri 80 qendra shëndetësore. Në tre vjet do të ndërtojmë 300 qendra shëndetësore të standardeve...

Një tjetër mjeke i bashkohet ekipit të shëndetësisë në kujdesin parësor

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1295164917284477/ TIRANË, 9 maj/ATSH/- Blerta Nikolla është një tjetër doktoreshë që iu bashkua ekipit të shëndetësisë në kujdesin parësor, duke shërbyer si mjeke familje në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA