Ballina Etiketimet Pushime

Etiketim: pushime

Dua Lipa shijon pushimet në Shqipëri

TIRANË, 4 gusht /ATSH/ - Këngëtarja Dua Lipa ka ndarë së fundmi fotografi nga pushimet e saj verore në Shqipëri, sipas revistës “Grazia”. Këngëtarja 25-vjeçare...

Dua Lipa: Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që...

  View this post on Instagram   A post shared by DUA LIPA (@dualipa) TIRANË, 4 gusht/ATSH/- Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka zgjedhur jugun e...

Kim në Vuno: Do ta mbaj premtimin për t’u kthyer në...

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ - Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Tiranë Yuri Kim, ka nisur pushimet verore dhe ka zgjedhur të vizitojë...

FOKUS – Këshilla për të shmangur një mashtrim kur rezervoni pushime

ROMË, 8 korrik /ATSH/ - Dëshira për të udhëtuar na bashkon të gjithëve pas muajve të mbylljes të imponuar nga pandemia, shkruan vanityfair.it. Dhe kështu...

ANALIZË – Verë turistike dhe Covid-19, masat në Europë

PARIS, 30 qershor /ATSH-AFP/ - Një vit pas verës shkatërruese në 2020, ku çdo europian u nxit të vizitonte vendin e tij, sezoni 2021...

COVID-19 – Polonia lehtëson kufizimet për sezonin e verës

VARSHAVË, 11 qershor /ATSH-PAP-DPA/ - Nga 13 dhe 26 qershor, lirimi i mëtejshëm i kufizimeve anti-Covid-19 do të hyjë në fuqi në Poloni, me...

FOKUS – Gjermanët planifikojnë pushime, pavarësisht pandemisë

KËLN, 3 qershor /ATSH-DPA/ - Sipas një sondazhi të fundit, shumica e gjermanëve po planifikojnë të udhëtojnë këtë verë, pavarësisht nga pandemia. Dy në tre...

FOKUS – Faqja e njohur: Shqipëria një destinacion turistik pa rrezik,...

TIRANË, 23 maj /ATSH/ - Shumica e destinacioneve globale të pushimeve konsiderohen ende si zona me rrezik për COVID-19 dhe shumë vende që do...

SOFT NEWS – Edhe… perandorakët nuk bëjnë pushime për shkak të...

TOKIO, 18 gusht / ATSH-DPA/ - Perandori japonez Naruhito dhe familja e tij kanë vendosur të mos largohen nga Tokio për pushimet vjetore të...

BRUKSEL – KE faqe informative për pushuesit brenda BE-së

PARIS, 29 maj /ATSH-AFP/ - Komisioni Europian po i jep dorën e fundit një faqeje në internet për të ndihmuar europianët që dëshirojnë të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA