Ballina Etiketimet Polake

Etiketim: polake

Turistët polakë zgjedhin sërish Shqipërinë/ Agjencitë polake promovojnë ofertat për korrikun...

TIRANË, 2 korrik/ATSH/  Natyra e bukur, deti kristal, por edhe pasuritë kulturore dhe historike të Shqipërisë kanë tërhequr vitet e fundit një numër të...

GJERMANI – Monument për viktimat polake të nazizmit

VARSHAVË, 2 gusht /ATSH-ANSA/ - Një monument për viktimat polake të nazizmit do të ndërtohet në Berlin. Angazhimi u mor dje nga ministri i Jashtëm...

Koordinimi i Urgjencës, turistja polake shpëtohet në kohë rekord

TIRANË, 10 gusht/ATSH/-Koordinimi i shërbimit të urgjencës ka sjellë më shumë efikasitet në trajtimin e rasteve gjatë sezonit turistik. Kështu, një turiste polake që u...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA