Ballina Etiketimet Petrit Vasili

Etiketim: Petrit Vasili

Vasili: Lista e LSI, lista e njerëzve të ndershëm e të...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili reagoi sot pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama për listat e LSI. Vasili...

Vasili: Vdekjet dhe infektimet prej COVID-19 nga më të lartat në...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaroi sot se vdekjet dhe infektimet prej COVID-19 në Shqipëri janë nga më të lartat...

Vasili: Pas 25 prillit, anulojmë ligjin e vetingut në Polici

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili reagoi sot pas bashkëbisedimit të kryeministrit Edi Rama me qytetarët në Berat. “Unë jam këtu që...

Vasili: Ditë kritike të pandemisë, strategji tërësisht e gabuar

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, u shpreh sot në një deklaratë për mediet se kryeministri Edi Rama po përdor pandeminë...

Vasili: Shqipëria nuk ka qeverisje, ka vetëm skena dhe propagandë që...

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili u shpreh sot në një deklaratë për mediet se, “i madh dhe i vogël, në...

“Shqipëria ka qenë e mbërthyer nën darën e borës”/ Vasili: Opozita...

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili deklaroi sot se, opozita ka një plan shumë të mirëdetajuar për një ristrukturim, për një...

Masat anti-COVID/ Vasili: Komiteti Teknik i Ekspertëve, i shndërruar në një...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili reagoi sot në lidhje me vendimet e Komitetit Teknik të Ekspertëve sa i përket masave...

Vasili: 6 mijë vdekje më shumë gjatë vitit 2020 sesa mesatarja...

TIRANË, 22 janar /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili deklaroi sot se, "shifrat e vdekjeve në Shqipëri në vitin 2020 janë rritur me rreth...

Vasili: Zero spitale të reja në 8 vite, po punohet me...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/  Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili u shpreh sot në një deklaratë për mediat se, “sa i takon bilancit të qeverisë...

Vasili: Asnjë reflektim ndaj sjelljes kriminale të shfaqur në këto ditë...

TIRANË, 15 dhjetor /ATSH/ Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili reagoi sot në një dalje për mediet pas deklaratave në lidhje me vrasjen e 25-vjeçarit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA