Ballina Etiketimet Pensione

Etiketim: Pensione

Fondi për indeksimin e pensioneve 2.4 miliardë lekë

TIRANË, 29 tetor/ATSH/ Në projektbuxhetin e shtetit për vitin 2021 fondi për indeksimin e pensioneve është parashikuar në nivelin prej 2.4 miliardë lekë. Nga ky...

Prefekti i Lezhës, Jaku për ATSH-në: 29 mijë pensione janë shpërndarë...

TIRANË, 5 maj/ATSH-Maela Marini/ Për t'u ardhur në ndihmë të moshuarve, në qarkun e Lezhës deri tani janë shpërndarë në banesa rreth 29 mijë...

Kryetarja e bashkisë së Rrogozhinës për ATSH-në: 155 pensione të shpërndara...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Bashkia e Rrogozhinës ka shpërndarë sot 155 pensione pranë banesave të të moshuarve, pa qenë nevoja që ata të lëvizin, duke...

Patos/ Vijon shpërndarja e pensioneve në banesa, deri tani janë ndarë...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Në kuadër të situatës së krijuar nga pandemia e COVID-19, në bashkinë e Patosit po vijon shpërndarja e pensioneve në banesa. Në...

Prefekti Mamaj për ATSH-në: 104 pensione në banesë në një ditë...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Në qarkun e Vlorës vijon shpërndarja e pensioneve në banesë për të moshuarit. Prefekti i qarkut Vlorë, Flamur Mamaj, tha për ATSH-në...

Tropojë, shtëpi më shtëpi për të shpërndarë pensionet, ndihmën ekonomike dhe...

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Bashkia e Tropojës po vijon ndarjen e pensioneve, ndihmës dhe asistencës sociale. Dy pagesat e fundit janë të dyfishuara në kuadër...

Indeksimi i pensioneve në masën 2,3%, Felaj: Realitet nga prilli, përfitojnë...

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Indeksimi i pensioneve në masën 2,3% bëhet realitet për çdo pensionist nga pensioni i muajit prill. Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj...

Gjirokastër, Aliaj për ATSH-në: 329 pensione të shpërndara në prill pranë...

TIRANË, 22 prill/ATSH/ Që prej 1 prillit deri sot në qarkun e Gjirokastrës janë shpërndarë 329 pensione në banesë, pa qenë nevoja që ata...

Kryetarja e bashkisë së Rrogozhinës për ATSH-në: Kemi shpërndarë 625 pensione...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Bashkia e Rrogozhinës ka shpërndarë gjatë javës së kaluar 625 pensione pranë banesave të të moshuarve, pa qenë nevoja që ata...

Qarku Elbasan/ Shpërndahen 82% e pensioneve pranë banesave të të moshuarve

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Në qarkun e Elbasanit janë shpërndarë deri tani 41 472 pensione pranë banesave të të moshuarve, pa qenë nevoja që ata...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA