Ballina Etiketimet Pazari i Ri

Etiketim: Pazari i Ri

Pazari i Gjirokastrës, aty ku çdo muaj hapin dyer, restaurohen e...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot pazarin e Gjirokastrës ku u shpreh se, "çdo muaj hapin dyer, restaurohen shkallë e transformohen...

Tabaku: Bizneset në vështirësi edhe në zemër të Tiranës

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku u takua me tregtarë të zonës së Pazarit të Ri në Tiranë, për të...

FOTO-VIDEO/Masat ndaj COVID-19, bashkia dezinfekton Pazarin e Ri në kryeqytet

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Grupet e punës të ngritura nga bashkia dezinfektuan sot Pazarin e Ri në kryeqytet, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-...

Atmosferë e gëzueshme në kryeqytet, ndizen dritat e festave te Pazari...

-Veliaj: Mbarojmë shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti para Vitit të Ri- TIRANË, 19 nëntor/ATSH/- Festat e fundvitit po trokasin në kryeqytet. Siç është bërë traditë...

Foto/ UKT, ndërhyn në zonën e Pazarit të Ri

TIRANË, 9 tetor/ATSH/ Punonjësit e Ujësjellës Kanalizime në kryeqytet kanë ndërhyrë për zhbllokimin e kanalizimeve tek Pazari i Ri. Specialistët e terrenit kanë ndërhyrë duke...

Java e filmit dhe muzikës austriake dhe shqiptare për artdashësit kryeqytetas

TIRANË,13 shtator /ATSH/ - Festivali i filmit dhe muzikës vjen në kuadër të Vitit Kulturor Austri – Shqipëri 2018 dhe do të zhvillohet çdo...

Jo vetëm “Pazari i Ri”, nis rehabilitimi i rrugicave përreth

TIRANË, 15 Prill/ATSH/.- Pas transformimit të Pazarit të Ri në kryeqytet, ka nisur puna edhe për rikonstruksionin e të gjitha rrugicave lidhëse përreth tij. Me makinë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA