Ballina Etiketimet Pasuri

Etiketim: pasuri

Pasuritë e paluajtshme/ Investimet e huaja u rritën me rreth 67%

TIRANË, 26 qershor /ATSH/ Investimet e huaja direkte në sektorin e pasurive të paluajtshme, arritën në 30 milionë euro, në fund të 3-mujorit të...

Të ardhura të paligjshme/ Gjykata e Vlorës sekuestro pasurive të tre...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë njoftoi sot se ka regjistruar dhe po kryen hetime paraprake për procedimin...

SPAK përfundon hetimet/ Kërkon konfiskimin e 32 pasurive të Ylli Ndroqit

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë kërkoi sot sekuestrimin e 32 pasurive për shtetasin Ylli Ndroqi...

Procesi i rivlerësimit të pasurive ende i hapur/ Deri tani mblidhen...

TIRANË, 2 qershor/ATSH/ Procesi i rivlerësimit të pasurive është ende i hapur dhe qytetarët po vijojnë të aplikojnë pranë zyrave të kadastrës. Qeveria vendosi në...

Elon Musk i treti në botë nga pasuria

NJU JORK, 18 maj /ATSH-DPA/ - Kreu i Tesla-s, Elon Musk është futur në listën e më të pasurve dhe tani është në vendin...

Sekuestro preventive mbi llogaritë bankare të kardiologut Edvin Prifti

TIRANË, 14 maj/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar po kryen hetime në kuadër të procedimit penal në ngarkim të të...

Sekuestrimi i pasurive të ish-gjyqtarëve nga SPAK/ Kim e Soreca: Reforma...

TIRANË, 28 prill /ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim përshëndeti sot vendimin e Gjykatës e Posaçme të Shkallës së Parë...

“100 ditë, 100 arritje”/ 300 milionë euro asete u hoqën nga...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Vitet e fundit për goditjen e grupeve kriminale, autoritetet ligjzbatuese të vendit u janë vënë pas pasurive dhe aseteve që personat...

Miliarderët i rritën 54% fitimet gjatë… pandemisë!

ANKARA, 5 prill /ATSH-AA/ - Pasuria e miliarderëve gjatë pandemisë së koronavirusit të ri (COVID-19) është rritur për katër trilionë dollarë. Një raport nga Instituti...

Vetëm 5 milionë dollarë pasuri kanë princi Harry dhe Meghan?

LONDËR, 9 mars /ATSH/ - Sa para' kanë princi Harry dhe bashkëshortja Meghan? Sa shpenzojnë ata? Sa fitojnë? pyet vanityfair.it. Revista amerikane ''Forbes'' u kujdes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA